Loterija: Mes išpildysime Jūsų norus!

Skelbiame loterijos "Mes išpildysime Jūsų norus!" nugalėtojus!!!!

PC BIG Vilnius: Lina
VCUP: Svetlana
Outlet Park: Tatjana
HYPER RIMI, Žirmūnų g. 64: Monika
Rimi Mylia, Kedrų g. 4: Vladimir
PC Mega: Rolandas
PC Akropolis, Kaunas: Jonas
PC Akropolis, Klaipėda: Vydmantė
PPC Saulės Miestas: Gintas
PC RYO: Rūta

Taip pat norime nudžiuginti dar po 3 laimėtojus iš kiekvienos parduotuvės ir dovanojame Jums paguodos prizus!

Su laimėtojais susisieksime asmeniškai.

Laukite mūsų skambučio!

 

Loterijos taisyklės

 

 1. Loterija vykdoma nuo  2017 m. gruodžio 1 iki  2017 m. gruodžio 26 dienos visose Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Šiaulių ir Panevežio „Parfum Express” parduotuvėse.
 2. Loterijos organizatoriai –  UAB „Odorema“, Trakų gatvė 3, Vilnius.
 3. Loterijos prizų administratorius – UAB „Odorema“, Trakų gatvė 3, Vilnius.
 4. Loterijoje dalyvauja kiekvienas asmuo, įsigijęs bet kurią prekę ar prekių už 15 EUR ir daugiau „Parfum Express” parduotuvėse. Loterijoje neturi teisės dalyvauti  UAB „Odorema“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
 5. Įsigijęs bet kurią prekę ar prekių už 15 EUR ir daugiau Parfum Express” parduotuvėje, pirkėjas gauna bilietą, kuriame turi nurodyti asmens duomenis, bei prizą, kurį norėtų laimėti. Loterijos prizų skaičius ribotas. Jį nustato Loterijos organizatorius.
 6. Loterijos  bilietą galima pildyti iš kart po pirkimo, sugrįžus su čekiu vėliau, loterijoje dalyvauti nebebus galima.
 7. Prizai. Į lapelį su norimu prizu loterijos dalyvis turi teisę įrašyti bet kurią prekę iš matomo „Parfum Express“ (to filialo, kuriame apsipirkinėja) asortimento.
 8. Loterijos biliete privaloma įrašyti apsipirkimo „Parfum Express“ parduotuvėje čekio numerį, čekio datą, čekio sumą, vardą, telefono numerį bei norimą gauti prizą.
 9. Loterijos organizatorius įsipareigoja iki laimėtojų skelbimo dienos saugoti loterijos bilietus, jog duomenų nepasiektų pašaliniai asmenys.
 10. Po prizų traukimo visi loterijos loterijos organizatorius įsipareigoja utilizuoti bilietus pateiktais asmens duomenimis.
 11. Gruodžio 29 dieną bus skelbiami laimėtojai: po vieną iš kiekvienos „Parfum Express“ parduotuvės.
 12. Laimėtą prizą loterijos dalyvis galės atsiimti toje parduotuvėje, kurioje pirko ir pildė bilietą, arba, suderinus su Loterijos organizatoriais, bet kurioje kitoje „Parfum Express" parduovėje.  Prizą būtina atsiimti iki 2018 m. sausio mėn. 31 dienos. Jei per šį laiką pirkėjas neatsiima prizo, jis lieka loterijos organizatoriaus nuosavybėje. Atsiimant prizą, būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir pirkimo dokumentą - kvitą. Prizų perdavimas laimėtojui įforminamas užpildant ir Loterijos organizatoriui bei laimėtojui pasirašant prizo priėmimo-perdavimo aktą.
 13. Loterijos dalyviai sutinka, kad Loterijos metu surinkti jų asmens duomenys bus naudojami Loterijos organizavimo, įskaitant prizų laimėtojų atranką, laimėtojų (vardo, pavardės) viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais. Mokesčius, numatytus LR gyventojų pajamų mokesčio įstatyme (jei tokių bus), sumoka Loterijos organizatorius.
 14. Loterijos laimėtojams prizai bus įteikiami, jei dalyviai laikysis loterijos taisyklių. Loterijos organizatorius (ir prizų administratorius) jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Loterijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Loterijoje, įskaitant, bet neapsiribojant prekių/paslaugų įsigijimą ir/ar neįsigijimą Loterijos pagrindu. Loterijos organizatorius (ir prizų administratorius) neatsako už nuostolius, susijusius su Loterijos atšaukimu/nutraukimu/sustabdymu ir/ar Taisyklių pakeitimu. Loterijos organizatorius (ir prizų administratorius) taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių/išlaidų, susijusių su prizų atsiėmimo tvarkos pasikeitimu.
 15. Loterijos organizatorius pasilieka teisę keisti Taisykles, iš anksto apie tai nepranešęs Loterijos dalyviams.
 16. Papildoma informacija apie Loteriją teikiama elektroniniu paštu: info@parfumexpress.lt