SLAVA ZAITSEV

SLAVA ZAITSEV – tai kompanija, įkurta Vyacheslav Mikhailovich Zaitsev, geriau žinomo tiesiog kaip Slava Zaitsev. Jis – Rusijos mados dizaineris, dailininkas, teatro kostiumų kūrėjas. Slava Zaitsev darbuose ryškiai jaučiama tradicinių rusų ir slavų stilių įtaka. Slava Zaitsev kūryba pagarsėjo dar sovietmečiu, ilgainiui pelnė tarptautinį pripažinimą. Slava Zaitsev Rusijoje – aukštą padėtį visuomenėje užimančių ponių numylėtinis. Dar sovietmečiu jo kurti rūbai sovietmečiu tiesiog kerėjo, labai išsiskyrė iš kitų, jais labai mėgo puoštis nomenklatūros ponios.

Pirmuosius kvepalus Slava Zaitsev sukūrė 1991 metais. Tai buvo klasikiniai, moterims skirti kvepalai, pavadinti Maroussia. Beje, šis kvapas buvo sukurtas bendradarbiaujant su bendrove L'ORÉAL. Pirmasis aromatas buvo toks sėkmingas, kad per trumpą laiką užkariavo ne tik Rusijos, bet ir pasaulio publiką.

Šiuo metu galite rasti keturis SLAVA ZAITSEV vardo kvepalus. Pirmieji sukurti dar 1991, o naujausi – 2009 metais. Tai - intensyvūs, rytietiški su ryškiomis gėlių ir medienos natomis kvepalai. Tiems, kas nori išsiskirti, stebinti, pabrėžti. Juos gera kaina galite rasti PARFUM EXPRESS ir gera kaina įsigyti internetu.

filtrai
-20% VISKAM!*

* Nuolaidos kodas galioja perkantiems internetu visoms neakcinėms prekėms.
Minimali suma 29 eur.

Kodas galioja tik rugsėjo 22-24 d.

XQ20SEP22