Aliejus plaukams

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Kiekvienas trokštame turėti gražius plaukus – tai mūsų įvaizdžio dalis, nuo to priklauso mūsų nuotaika. Šalia įprastų plaukų priežiūros priemonių – šampūno, balzamo, kondicionieriaus – naudojami ir plaukų aliejai. Šios vyrams, moterims ir vaikams skirtos plaukų priežiūros priemonės suteikia Jūsų plaukams blizgesio, juos maitina, skatina augimą, padeda atsikratyti odos problemų, tarkime, pleiskanų. Kokybiškas plaukų aliejus teigiamai veikia plaukus, ramina juos ir atgaivina. Plaukų aliejai gali būti skirstomi į kelis tipus: riebius aliejus, pusriebius aliejus, neriebius aliejus. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje pamatysite įvairiausių ir visiems plaukų tipams (pažeisti, sausi, linkę riebaluotis, dažyti ar kitaip chemiškai nualinti plaukai) skirtų aliejų. Štai ricinos ar taukmedžio aliejai yra riebūs, o migdolų ar avokadų – pusriebiai. Neriebūs aliejai gali būti vynuogių kauliukų – tokie aliejai nesulipdo plaukų, yra lengvai užtepami. Aliejus galima tepti prieš ir po plaukų džiovinimo. Plaukų aliejus apsaugos Jūsų plaukus ir suteiks jiems natūralaus, tiesiog deimantinio blizgesio. Galėsite džiaugtis švelniais, lengvai iššukuojamais, energingais, gyvybingai atrodančiais ir tiesiog visus iš proto varančiais bei pavydėti skatinančiais plaukais.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės kokybiškų plaukų aliejų – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių (MACADAMIA, MATRIX, RICH, CHI ir kitų.) prekių ženklų. Geriausių plaukų aliejų internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ar kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu vardinių plaukų aliejų norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų plaukų aliejams dažnai taikomos akcijos, taigi prabangias priemones moterims ir vyrams galite įsigyti geromis kainomis ir daug pigiau. Plaukų priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.