Kvapusis vanduo (EDP)

CHANEL Allure Homme Edition Blanche

Kvapas: Medžio, Rytietiški
Kam skirta: Vyrams
Tipas: EDP

Allure Homme Edition Blanche aprašymas

Vyras – jis privalo būti vyrišku, jis privalo būti stipriu, jis privalo būti nenugalimu. Vyras yra šeimos galva, jis iriasi gyvenimo kelyje ir turi išplukdyti savo svajingą laivą. Per amžių amžius vyras buvo pagarbos, klasikos ir išdidumo simboliu. Taip ir šis, Chanel mados namų sukurtas, aromatas – jis užgniaužia kvapą, jam negali atsispirti nei viena moteris, jis parodo tikrąjį vyro vidų ir jo ugdomas vertybes. Allure Homme Edition Blanche – tai šviesioji Allure kvepalų versija. Tokia vyriška ir neapsakomai žavinga. Šis citrusų, medienos ir aromatingųjų natų derinys buvo sukurtas tikriems, šiuolaikiškiems ir gyvenimui neabejingiems vyrams. Rytietiškomis medienos natomis apsupta kompozicija, kurią pradeda svaigiosios bergamotės bei rūgščiosios citrinos. Jas pakeičia ir dar daugiau klasikos įneša žavingosios medienos bei sandalmedžio akordai. Pabaigoje, pajuntami vyriškieji vetiverijų bei seksualiosios vanilės dvelksmai. Tai stilinga, moderni ir puikiai nuteikianti ingredientų kombinacija.

Viršutinės natos: Bergamotės, citrinos. 

Vidurinės natos: Mediena, sandalmedis.

Bazinės natos: Vetiverijos, vanilė.

Sukūrimo metai2014

 

Apie CHANEL

CHANEL prekės ženklo istorija prasidėjo 1909 metais, kai Gabrielle Bonheur Chanel, žinoma Coco Chanel vardu, atidarė savo pirmąją moteriškų skrybėlaičių parduotuvę Paryžiuje. Gana greitai CHANEL sulaukė didelės sėkmės ir pradėjo kurti pačios aukščiausios kokybės drabužius, juvelyrinius dirbinius, skrybėlaites Prancūzijos aukštuomenei. 1921 metais Coco Chanel pristatė savo žymiuosius kvepalus „No. 5 de Chanel“, kuriems buvo lemta visiems laikams pakeisti parfumerijos pasaulį.

Nuo pirmosios savo skrybėlaičių parduotuvės atidarymo 1912-aisiais iki 1920-ųjų Gabrielė Coko Chanel (Gabrielle Coco Chanel) iškilo taip, jog tapo viena svarbiausių Paryžiaus drabužių modeliuotojų. Vietoj korseto moterims ji pasiūlė patogių kasdien tinkamų dėvėti drabužių: paprastų kostiumėlių, suknelių ir kelnių, taip pat drabužių papuošalų, kvepalų ir tekstilės gaminių. Nors ir tvirtino gimusi 1893 m. Auvergne, iš tiesų gimė 1883 m. Saumure. Jos motina dirbo vargšų prieglaudoje, kur ir gimė Gabrielė. Motina mirė, kai Gabrielei Chanel tebuvo šešeri. Po jos mirties našlys visus penkis savo vaikus nedelsdamas atidavė giminaičiams. Koko (Coco) ji pasivadino dar tuo metu, kai dainavo kavinėse ir koncertuose. Šis jos karjeros tarpsnis buvo gana trumpas –1905–1908 m. Iš pradžių buvusi pasiturinčio karininko, vėliau – anglų pramonininko meilužė, Chanel pasinaudojo jų pinigais, kad 1910 m. Paryžiuje atidarytų skrybėlaičių parduotuvę, o vėliau – ir kituose miestuose. Šie du vyrai taip pat padėjo jai rasti klienčių tarp aukštuomenės moterų, ir jos paprastos skrybėlaitės tapo populiarios. Netrukus Chanel ėmė kurti madingus moteriškus drabužius – pirmoji prancūzų mados pasaulyje juos siuvo iš Džersio. 1920-aisiais jos mados namai nepaprastai išsiplėtė, ir jos tiesaus kirpimo suknelės įtvirtino naują mados kryptį, kuriai buvo būdingas berniukiškas įvaizdis. Chanel trumpi sijonai ir kasdieniškai atrodantys drabužiai buvo didelis kontrastas korsetų madai, kuri buvo populiari praėjusiais dešimtmečiais. Pati Coco Chanel rengėsi vyriškais drabužiais, ir jos pritaikyti žymiai patogesnį tokių drabužių modeliai kitoms moterims taip pat pasirodė teikiantys daugiau laisvės. 1922-aisiais Coco Chanel pristatė kvepalus Chanel No. 5, šie kvepalai tapo ypač populiarūs – tokie išliko iki šiol ir vis dar neša kompanijai pelną. 1924 m. Chanel parfumerijos verslo partneriu, galbūt ir meilužiu, tapo Pierre’as Wertheimeris. Jis valdė 70 procentų Chanel kompanijos akcijų, Coco Chanel pasiliko 10, o jos draugas Baderis – 20 procentų. Chanel parfumerijos kompaniją Wertheimeris valdo ir šiandien. Coco Chanel savo žymųjį kardiganą sukūrė 1925 m., o mažą juodą suknelę –1926-aisiais. Daugelis jos sukurtų drabužių modelių nepavaldūs laikui ir beveik nesikeičia bėgant metams – gal netgi keičiantis kartoms.

Šiandien internetu už priimtiną kainą galima įsigyti ir klasikinius, ir pačius naujausius CHANEL namų kvepalus, skirtus tiek moterims, tiek vyrams. CHANEL aromatai yra ne tik legendinės Coco Chanel dovana Jums, bet ir neabejotinas elegancijos etalonas.

Apie pristatymą

Nemokamas pristatymas - užsakant prekių už 49 EUR ir daugiau

Įprastai atlikti užsakymai iki 12:00 val, yra pristatomi jau kitą darbo dieną 8:00-18:00 val.

Pristatymas Trukmė Kaina

DPD kurjeris

1-2 d.d.

3 Eur

OMNIVA paštomatas

1-2 d.d.

3 Eur

LP EXPRESS terminalas

1-2 d.d.

2,5 Eur

Lietuvos pašto skyrius

3-4 d.d.

2,5 Eur

Parfum Express parduotuvėje

0-2 d.d.

Nemokamai

 

Atsiimant prekes parduotuvėje, užsakymas turi būti apmokėtas elektroniniu būdu.
Dažnu atveju, užsakymą galite atsiimti jau tą pačią dieną, tačiau rekomenduojame sulaukti el. pranešimo, kad Jūsų užsakymas jau paruoštas.
Prekes atsiimti parduotuvėje galima tik tuo atveju, jei visos užsakomos prekės yra konkrečioje parduotuvėje. Jei atsiėmimo pasirinkti nėra galimybės - rinkitės kitus pristatymo būdus.


Prekių pristatymo terminas yra skaičiuojamas nuo sekančios darbo dienos po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo.
Jei apmokėjimo būdas pasirenkamas grynais pristačius prekes, užsakymas pradedamas vykdyti sekančią darbo dieną po užsakymo pateikimo.
Šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos.

 Daugiau informacijos čia.

Apie kvapus

Aromatų grupės

Pagal vyraujančius kvapo akordus, kvepalai skirstomi į aromatų grupes. Dėl aromatų sudėtingumo, dažnai kvapas priskiriamas ne vienai, o dviems aromatų grupėms.

Citrusiniai aromatai – gaivūs, žvalinantys, nuotaiką gerinantys aromatai, kuriuose dominuoja citrusinių vaisių akordai. Populiariausi citrusiniai vaisiai – bergamotė, apelsinas, citrinos, žaliosios citrinos ir greipfrutai. Jaunatviški, nerūpestingi kvapai, puikiai tinkantys vasarai ir atostogoms.

Žalumos aromatai – energijos suteikiantys kvapiųjų žolynų, tokių kaip mėta, rozmarinas, bazilikas ar šalavijas kvapai, žaliosios arbatos, medžių žalumos ir žolės dvelksmas. Dažnai sutinkami derinyje su citrusiniais kvapais.

Gėlių aromatai – pati populiariausia aromatų grupė, kuriai priskiriami aromatai su sodriu augalų žiedų akordu. Rožės, našlaitės, baltoms gėlėms priskiriami apelsinmedžio žiedai, jazminai, tuberozos bei gardenijos, bijūnai, pakalnutės, gėlių puokštės akordas ir kita – jausmingi, elegantiški ir itin moteriški aromatai.

Medienos aromatai – išraiškingi kvapai, kuriuose ryškūs medienos, kvapiųjų dervų ar smilkalų akordai. Parfumerijoje ypač populiarūs pačiulio, vetiverijos, kedro, santalmedžio, agarmedžio medienos kvapai.

Rytietiški aromatai – ambros, gurmaniškų akordų bei ryškių egzotinių prieskonių, tokių kaip vanilė, cinamonas, muskato riešutas, kardamonas ar pipirai, dvelksmas. Dažnai sutinkami derinyje su gėlėmis ar mediena.

Odos aromatai – itin įvairūs natūralios odos dirbinius primenantys kvapai: minkštos zomšos ar sodrios natūralios odos dvelksmas. Šiuolaikinėje parfumerijoje sutinkami deriniuose su gėlėmis, rytietiškais ar šipriniais akordais.

Šipriniai aromatai – aštrumu išsiskiriantys kvapai, kurių sudėtyje yra briedragių akordas, paprastai derinamas su citrusiniais vaisiais. Grupės pavadinimas kilo iš 1917 metais sukurtų „Coty“ kvepalų „Chypre“ pavadinimo.

Papartiniai aromatai – žalumos aromatai, kuriuose vyrauja levandos bei sintetinis tongapupių akordas kumarinas. Pavadinimo kilmė – 1882 metais pristatyti „Houbigant“ kvepalai „Fougere Royale“ (prancūzų kalba – karališkas papartis), kuriuose pirmą kartą panaudotas kumarino ir levandos derinys.

 

Kvepalų koncentracija

Kvepalų koncentracija – procentinė aromato kompozicijos, sudarytos iš kvapo ingredientų, dalis vandens ir alkoholio tirpale, sąlyginis stiprumo matas.

Kvepalų ekstraktas (parfum, pure perfume, PP) – pati aukščiausia kvepalų koncentracija, siekianti 20-40 proc. Tai patys sodriausi ir prabangiausi aromatai, ant odos tipiškai išliekantys 6-8 valandas.

Kvapusis vanduo (eau de parfum, EDP) – aukštos koncentracijos aromatai, kurių koncentracija – 15-20 proc., ant odos tipiškai išliekantys 4-6 valandas. Tai pati populiariausia kvepalų koncentracija.

Tualetinis vanduo (eau de toilette, EDT) – gaivūs ir lengvi aromatai, kurių koncentracija siekia 5-15 proc., ant odos išliekantys 2-4 valandas.

Odekolonas (EDC, eau de cologne) – patys lengviausi ir gaiviausi aromatai, kurių koncentracija 3-5 proc., ant odos išliekantys trumpai – iki 1 valandos.

Jums taip pat gali patikti