Apsaugos priemonės nuo saulės

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Apsaugos priemonės nuo saulės būtinos ne tik važiuojant atostogauti į šiltus kraštus. Tai – ir kasdienis atributas šiltuoju metų laiku. Kosmetinis šių priemonių poveikis padeda apsaugoti odą nuo išsausėjimo bei priešlaikinio senėjimo. Paplūdimiuose apsaugos nuo saulės priemonės padeda nenudegti, įdegti tolygiai, gelbsti odą nuo žalingo saulės poveikio ir padeda išvengti odos pleiskanojimo. Tai puiki išeitis, jeigu siekiate nuostabiai įrudusios ir neapsakomai žavingos kūno odos. Soliariume ar paplūdimyje tokios apsaugos priemonės nuo saulės padeda išvengti pavojingiausio saulės mėgėjų susirgimo – odos vėžio. Dermatologai rekomenduoja šias priemones naudoti kaskart po maudynių – kad atnaujintumėte priemonių teikiamą apsaugą, kurią nuplauna vanduo. Ypač svarbu apsaugos nuo saulės priemones naudoti jautriai vaikų ar suaugusiųjų odai apsaugoti. Klaidingai manoma, kad tepti vaikus kremais nuo saulės būtina tik paplūdimyje. Juk su žalingu saulės poveikiu itin jautri vaikų oda susiduria kiekvieną saulėtą dieną. Čia taip pat rasite riebiai, sausai ar mišriai vyrų ar moterų kūno odai skirtų apsaugos priemonių nuo saulės. PARFUM EXPRESS galite įsigyti įvairiausių apsaugos priemonių nuo saulės (gamintojai – BABARIA, CLARINS, LANGE PARIS, SHISEIDO ir kt.) visai šeimai gera kaina.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės geriausių apsaugos priemonių nuo saulės – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Kokybiškų apsaugos priemonių nuo saulės internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu kokybiškų odos priežiūros priemonių kūnui ir veidui norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų kūno odos priežiūros priemonėms dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Odos priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.