Apsaugos priemonės nuo saulės

filtrai

Apsaugos priemonės nuo saulės būtinos ne tik važiuojant atostogauti į šiltus kraštus. Tai – ir kasdienis atributas šiltuoju metų laiku. Kosmetinis šių priemonių poveikis padeda apsaugoti odą nuo išsausėjimo bei priešlaikinio senėjimo. Paplūdimiuose apsaugos nuo saulės priemonės padeda nenudegti, įdegti tolygiai, gelbsti odą nuo žalingo saulės poveikio.

Soliariume ar paplūdimyje tokios apsaugos priemonės nuo saulės padeda išvengti pavojingiausio saulės mėgėjų susirgimo – odos vėžio. Dermatologai rekomenduoja šias priemones naudoti kaskart po maudynių – kad atnaujintumėte priemonių teikiamą apsaugą, kurią nuplauna vanduo.

Ypač svarbu apsaugos nuo saulės priemones naudoti jautriai vaikų odai apsaugoti. Klaidingai manoma, kad tepti vaikus kremais nuo saulės būtina tik paplūdimyje. Juk su žalingu saulės poveikiu itin jautri vaikų oda susiduria kiekvieną saulėtą dieną. PARFUM EXPRESS galite įsigyti apsaugos priemonių nuo saulės (gamintojai – BABARIA, CLARINS, LANGE PARIS, SHISEIDO ir kiti) visai šeimai gera kaina.