BRITNEY SPEARS

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Britney Jean Spears yra tikra šou verslo dievaitė – dainininkė, šokėja, aktorė, visiems laikams pramogų pasaulį pakeitusių superhitų atlikėja. Pirmą kartą viešai pasirodžiusi 1992 metais vykusiame talentų šou, kai jai buvo vos vienuolika metų, pasaulinio pripažinimo ir neregėtos šlovės Britney sulaukė 1999 metais išleidusį savo debiutinį albumą „...Baby One More Time“. Kiekvienas yra girdėjęs bent keletą anų dienų BRITNEY SPEARS hitų. BRITNEY SPEARS pavyko tai, kas, atrodo, yra neįmanoma. Pradėjusi nuo pop scenos dievaitės ji tapo tikra scenos karaliene. Kiekviena jauna mergina troško būti tokia, kaip BRITNEY SPEARS. Įkvėpta savo gerbėjų, atlikėja sukūrė gundančiai viliojančią ir milžiniško populiarumo susilaukusią BRITNEY SPEARS kvepalų seriją. Šie aromatai atskleidė atlikėjos vidinį grožį, jos saldumą, patrauklumą ir nežmonišką seksualumą. Kaip pasakytu pati atlikėja „Ou baby baby “…

Pirmieji BRITNEY SPEARS kvepalai moterims buvo išleisti 2004 metais ir iškart pakilo į labiausiai parduodamų kvepalų viršūnę. BRITNEY SPEARS sugebėjo ne tik paliesti jaunų merginų ar netgi subrendusių moterų širdis, bet ir išorinio grožio suvokimą. BRITNEY SPEARS kvepalai yra jaunatviški, spalvingi, žaismingi ir beprotiškai viliojantys. Neapsakomai kokybiški BRITNEY SPEARS kvepalai yra viena iš sėkmingiausių parfumerijos pasaulyje egzistuojančių kvepalų firmų. Savo kvepalais atlikėja perduoda linkėjimas savo gerbėjoms, į kurių aromatus ji įdėjo savo pasaulinės šlovės natas ir asmeninio žavesio nuotaiką. BRITNEY SPEARS kvepalai puikiai tiks žavingoms ir gundančioms moterims.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių BRITNEY SPEARS parfumerijos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, moterims skirtų, aromatų (t.y. FANTASY, CURIOUS, PRIVATE SHOW, BELIEVE ir kt.) bei kosmetikos priemonių. Geriausius MONT BLANC kvepalus ir kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu BRITNEY SPEARS kvepalų norėsite įsigyti pigiau. Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios „karščiausios“ kvepalų naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių BRITNEY SPEARS mados namų kvepalų Jums priimtina kaina. Labai geri kvepalų ir parfumuotos kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.