Bronzantas veidui

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Veido Bronzantai – tai kietos ar skystos konsistencijos dekoratyvinė makiažo priemonė, suteikianti odai natūralų įdegio atspalvį. Dažniausiai bronzantai būna rudi, šiltų tonų. Tinkamiausiam bronzanto atspalviui atrasti skirta formulė – gana paprasta: bronzantas turi būti vienu ar dviem tonais tamsesnis, nei natūrali Jūsų odos spalva. Ši priemonė praktiškai skirta tam, kad įgautumėte lengvą įdegio atspalvį be kenksmingų saulės spindulių ar soliariumo. Moterims ar netgi vyrams skirti bronzantai taip pat padeda formuoti tobulą veido kontūrą, dažniausiai jais dengiamas viršugalvis, pabrėžiama apatinio žandikaulio linija ir skruostikauliai. Taip veidas atrodys lieknesnis, ypač prieš kameras ar fotografijose. Bronzantus taip pat galima naudoti ir ant kūno, jeigu norite suteikti jam natūralaus įdegio. Tuo tarpu, veido kontūravimui naudojami bronzantai dažniausiai buna šiek tiek šaltesnių, piklų atspalvių. Taip yra todėl, nes natūraliai ant veido krentantys šešėliai dažniausiai būna pilkšvos spalvos. Todėl, jeigu norite sukurti natūralių atspalvių veido kontūrus, Jums patarsime naudoti šaltesnių atspalvių bronzantus.  PARFUM EXPRESS parduotuvėje galite įsigyti kokybiškų bronzantų, kurie ne tik pabrėš Jūsų grožį, bet ir ilgai išliks ant odos. Čia atrasite kokybiškų, visiems odos tipams skirtų (jautriai, sausai, riebiai ar mišriai) garsių prekinių ženklų priemonių. PARFUM EXPRESS parduotuvėje pamatysite tokias firmas kaip MAXFACTOR, IKOS bei daugybę kitų.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės geriausių veido odos bronzantų – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Kokybiškų veido bronzantų internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu kokybiškų bronzantų veido kontūravimui norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų veido bronzantams dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Dekoratyvinė kosmetika internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.