CAROLINA HERRERA

filtrai

CAROLINA HERRERA gimė 1939 metais venesualiečių aristokratų šeimoje. Garsi drabužių dizainerė nuo pat vaikystės buvo supama tarptautinės kultūros ir mados aplinkos, kurioje ji išsiugdė gebėjimą matyti įstabius dalykus. Šis dizainerės talentas labai padėjo CAROLINA HERRERA mados namų pasaulinei sėkmei. CAROLINA HERRERA yra įžymi ir įdomi savo klasikiniu, elegantišku, prabangiu stiliumi, nuolatos charakterizuojama, kaip turinti rafinuotą skonį, kuris yra aiškiai moteriškas, neapsakomai prabangus, tačiau nenuviliantis ir vyriškosios lyties atstovų. CAROLINA HERRERA kuria prabangą iš intriguojančių detalių, aiškaus ir užbaigto stiliaus CAROLINA HERRERA prekės ženklo misija yra padėti moterims ir vyrams jaustis savimi pasitikintiems, šiuolaikiškiems ir, svarbiausia, nuostabiems.

Pirmieji CAROLINA HERRERA kvepalai buvo pristatyti 1988 metais ir iš karto pelnė pasaulinį pripažinimą. Iki pat šiol CAROLINA HERRERA mados namų išleisti kokybiški parfumerijos produktai išlaiko savo populiarumą, intriguojantį charakterį ir išskirtinumą. Įstabiųjų mados namų kvepalai yra daugiau, nei kvepalai. Tai neatsiejama stiliaus detalė ir viso gyvenimo palydovas. Tai būtent tai, kas yra artima mūsų sielai. CAROLLINA HERRERA kvepalai suteikia jaukumo, jie leidžia pasijusti savimi ir atskleisti save tik iš geriausios pusės. Tiek vyrams skirti kvepalai, tiek aromatai moterims turi bendrą CAROLINA HERRERA produkcijos bruožą – jais kvepinasi rafinuoto skonio ir puikiai stilių jaučiančios asmenybės.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių CAROLINA HERRERA parfumerijos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams ir moterims skirtų, aromatų (t.y. GOOD GIRL, 212 VIP, 212 VIP ROSE, CH MEN, 212 MEN, 212 VIP BLACK ir kt.) bei kosmetikos priemonių. Geriausius CAROLINA HERRERA kvepalus ir kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu CAROLINA HERRERA kvepalų norėsite įsigyti pigiau. Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios „karščiausios“ kvepalų naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių CAROLINA HERRERA mados namų kvepalų Jums priimtina kaina. Labai geri kvepalų ir parfumuotos kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.