CAROLINA HERRERA

filtrai

Venesueloje 1939 metais gimusi garsi drabužių dizainerė Carolina Herrera nuo pat vaikystės buvo supama tarptautinės kultūros ir mados aplinkos, kurioje ji išsiugdė gebėjimą matyti įstabius dalykus. Šis dizainerės talentas labai padėjo CAROLINA HERRERA mados namų pasaulinei sėkmei. CAROLINA HERRERA prekės ženklo misija yra padėti moterims jaustis savimi pasitikinčiomis, šiuolaikiškomis ir, svarbiausia, nuostabiomis.

CAROLINA HERRERA gimė 1939 metais venesualiečių aristokratų šeimoje. Ji buvo auklėjama laikantis aukštų elgesio manierų, kurios paliko žymę jos charakteryje ir kūryboje. CAROLINA HERRERA yra įžymi ir įdomi savo klasikiniu, elegantišku, prabangiu stiliumi, nuolatos charakterizuojama kaip turinti rafinuotą skonį, kuris yra aiškiai moteriškas. CAROLINA HERRERA kuria prabangą iš intriguojančių detalių, aiškaus ir užbaigto stiliaus

Pirmieji CAROLINA HERRERA kvepalai buvo pristatyti 1988 metais ir iš karto pelnė pasaulinį pripažinimą. CAROLINA HERRERA parfumerijos produktus galima įsigyti internetu už priimtiną kainą. Tiek vyrams skirti kvepalai, tiek aromatai moterims turi bendrą CAROLINA HERRERA produkcijos bruožą – jais kvepinasi rafinuoto skonio ir puikiai stilių jaučiančios asmenybės.