CHI

filtrai

Prekės ženklas CHI yra Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusios bendrovės FAROUK SYSTEMS kūrybos rezultatas. Šią įmonę 1986 metais įkūrė FAROUK SHAMI – plaukų stilistas, kurio misija buvo papildyti grožio industriją profesionaliomis, naujausiomis technologijomis remiantis sukurtomis, CHI plaukų priemonės. CHI - kaip ir visa FAROUK SYSTEMS produkcija, yra sukurta laikantis kelių pamatinių principų: visada siekiama pasitelkti pačius naujausius išradimus, pritaikyti prestižiškiausių mokslinių tyrimų rezultatus, teikti pirmenybę natūralioms medžiagos pasirenkant produktų sudedamąsias dalis, užtikrinti saugią darbo aplinką ir aukštus ekologijos puoselėjimo standartus. Tai profesionaliam naudojimui sukurtos priemonės. CHI linijos produktai išsiskiria savo aukštos kokybės standartais ir propaguoja profesionalią plaukų priežiūrą bei puoselėjimą.

Kokybiški CHI plaukų priežiūros produktai užtikrina Jūsų plaukų regeneravimą, žvilgesį, minkštumą ir, svarbiausia, sveikatą. CHI plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas yra išties platus – nuo šampūnų ir kondicionierių iki plaukų lakų, apimties suteikiančių purškiklių, plaukams skirto aliejaus ir įvairiausių kitų produktų, kurių sudėtyje yra natūralus šilkas. Tai yra kokybiški produktai, kurie geba atgaivinti pažeistus plaukus ir suteikti jiem antrą gyvenimą. CHI plaukų kosmetikos priemonės yra skirtos visų tipų plaukams (sausiems, linkusiems riebaluotis, dažytiems ar labai chemiškai pažeistiems ir kt.).

Susidomėjote? PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių CHI plaukų kosmetikos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams, moterims ir vaikams skirtų, plaukų kosmetikos priemonių. Geriausius CHI produktus internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu CHI plaukų priežiūros priemonių norėsite įsigyti pigiau. Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios „karščiausios“ kvepalų naujienos, kuras turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių CHI prekinio ženklo priemonių Jums priimtina kaina. Labai geri ir pasaulyje pripažinti plaukų kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.