CLARINS

filtrai

CLARINS – tai garsieji kosmetikos namai, kuriuos 1954 metais, būdamas vos studentas, įkūrė Jacques Courtin-Clarins. Šių namų įkūrėjas pastebėjo tai, ko kiti kūrėjai nepamatydavo – tai įvairios odos problemos, kurios galėjo būti išsprendžiamos originalios ir aukštos kokybės kosmetikos pagalba. Kosmetikos namai CLARINS – tai pavadinimas, kuris buvo dedikuotas vieno iš mokyklinės pjesės charakterių garbei. Jacques Courtin taip susigyveno su šiuo personažu, kad netgi savo pavardę pasikeitė į CLARINS. Neapsakomai sėkmingą savo karjeros kelionę Jacques Courtin-Clarins pradėjo nuo parfumuoto kūno aliejaus, kuris buvo pagamintas ir natūralių botanikos ingredientų. Pirmieji kūrėjo žingsniai buvo labai sėkmingi. Po jų sekė vis platesnis ir įvairesnis odos produktų asortimentas. CLARINS kosmetikos namai buvo pirmieji rinkoje, kurie pradėjo gaminti aliejų pagrindu sukurtus kremus ir kitus kūno kosmetikos produktus. CLARINS nekeičia savo koncepcijos iki pat šiol. Jų pagrindinis tikslas yra išlaikyti kosmetiką kuo natūralesnę ir artimesnę pirkėjui. Remiantis šiomis sąvybėmis, CLARINS kosmetikos namai sugebėjo išlaikyti savo šlovę bei populiarumą. 1990 metais jie tapo vieni iš labiausiai parduodamų ir pačių sėkmingiausių prabangios kosmetikos kūrėjų pasaulyje.

CLARINS kosmetikos namai gali didžiuotis aukštos kokybės kūno ir dekoratyvinės kosmetikos produktais. CLARINS asortimentas yra labai platus, čia galima atrasti įvairių veido kremų, kurie drėkina, regeneruoja bei maitina odą. Taip pat CLARINS didžiuojasi savaisiais serumais, odos valikliais, šveitikliais, tonikais, kūno odos priemonėmis, kremais nuo saulės, įdegio kosmetika, kvepalais ir daugybe kitų produktų. Kokybiški CLARINS produktai pasižymi maloniais aromatais, jie nedirgina odos ir yra skirti tiems, kas dievina kokybę bei profesionalią odos priežiūros bei dekoratyvinę kosmetiką.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių CLARINS veido, kūno ir dekoratyvinės kosmetikos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams ir moterims skirtų, kosmetikos priemonių. Geriausias CLARINS kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu CLARINS kosmetikos priemonių norėsite įsigyti pigiau. Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios „karščiausios“ kosmetikos naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių CLARINS kosmetikos priemonių Jums priimtina kaina. Labai geri kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.