Dezodorantai

filtrai
BURBERRY Brit -56%
BURBERRY Brit Dezodorantas 75 g
11,00 Eur
25,00 Eur
KARL LAGERFELD For him -45% TOP!
KARL LAGERFELD For him Dezodorantas 75 g
12,00 Eur
22,00 Eur
CALVIN KLEIN Euphoria -35% TOP!
CALVIN KLEIN Euphoria Dezodorantas 1 vnt
13,00 Eur
20,00 Eur
CERRUTI 1881 -33%
CERRUTI 1881 Dezodorantas 70 g
10,00 Eur
15,00 Eur
LACOSTE L Homme -27%
LACOSTE L Homme Dezodorantas 150 ml
16,00 Eur
22,00 Eur
PACO RABANNE Invictus -23% TOP!
PACO RABANNE Invictus Dezodorantas 75 ml
17,00 Eur
22,00 Eur
PACO RABANNE 1 Million -23% TOP!
PACO RABANNE 1 Million Dezodorantas 75 ml
17,00 Eur
22,00 Eur
VERSACE Dylan Blue -21% TOP!
VERSACE Dylan Blue Dezodorantas 75 ml
22,00 Eur
28,00 Eur
COTY L Aimant -17%
COTY L Aimant Dezodorantas 75 ml
2,50 Eur
3,00 Eur

Dezodorantai – nepakeičiama asmeninės higienos priemonė, norint išlikti gaiviu ir švariu visą dieną. Kokybiški dezodorantai padeda atsikratyti nemalonaus prakaito kvapo, kurį sukelia po oda esančios bakterijos. Rutuliniai dezodorantai ir antiperspirantai pašalina ne tik nemalonų prakaito kvapą, jie padeda sumažinti prakaitavimą. Tuo tarpu purškiami dezodorantai kovoja tik su kvapu. Taigi, jei norite išlaikyti maksimalią gaivą, reikėtų naudoti abi šias priemones. Kiekvienas esame susipažinę su nemalonaus ir labai įkyraus prakaito kvapo problemomis. Taip pat kiekvienas norime to išvengti. Kad tai virstų realybe, mes privalome reguliariai naudoti pažastų odai (jautriai, alergiškai, sausai, mišriai ar riebiai odai) skirtus kokybiškus dezodorantus, kurie be jokių vargų pašalins kasdienę prakaitavimo problemą. Dėl šios priežasties, galėsite džiaugtis maloniu, džiuginančiu ir neapsakomai žavingų kvapų pripildytu gyvenimu. Nepaisant to, svarbu įsidėmėti, kad daugelis žmonių daro klaidą netinkamai padengdami pažastų odą antiperspirantu. Tai reikėtų daryti atidžiai, įsitikinti, kad padengiamas šiek tiek didesnis plotas nei pats pažasties centras. Kokybiški dezodorantai neturėtų erzinti odos, tačiau ypač jautriems odos tipams yra gaminami atskiri šios rūšies produktai. PARFUM EXPRESS siūlome rinktis iš plataus prekės ženklų spektro – nuo CLAIRINS ar LANCOME iki pigiau siūlomų BYPHASSE, MEXX, FERRARI ar vyrams skirtų DAVID BEKHAM priemonių.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės vardinių dezodorantų čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Kokybiškų dezodorantų internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu pažastims skirtų dezodorantų norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų dezodorantams dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Odos priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.