Dezodorantai vyrams

filtrai
BURBERRY Brit -56%
BURBERRY Brit Dezodorantas 75 g
11,00 Eur
25,00 Eur
KARL LAGERFELD For him -45% TOP!
KARL LAGERFELD For him Dezodorantas 75 g
12,00 Eur
22,00 Eur
CALVIN KLEIN Euphoria -35% TOP!
CALVIN KLEIN Euphoria Dezodorantas 1 vnt
13,00 Eur
20,00 Eur
CERRUTI 1881 -33%
CERRUTI 1881 Dezodorantas 70 g
10,00 Eur
15,00 Eur
LACOSTE L Homme -27%
LACOSTE L Homme Dezodorantas 150 ml
16,00 Eur
22,00 Eur
PACO RABANNE Invictus -23% TOP!
PACO RABANNE Invictus Dezodorantas 75 ml
17,00 Eur
22,00 Eur
PACO RABANNE 1 Million -23% TOP!
PACO RABANNE 1 Million Dezodorantas 75 ml
17,00 Eur
22,00 Eur
VERSACE Dylan Blue -21% TOP!
VERSACE Dylan Blue Dezodorantas 75 ml
22,00 Eur
28,00 Eur

Dezodorantas – neatsiejama, kiekvienos dienos naudojimui skirta higienos priemonė. Nesvarbu, koks dabar yra metų laikas, svarbu yra tai, ar mes norime išlikti gaivūs ir švarūs visą dieną. Daugelis vyrų susiduria su nemaloniomis įkyraus prakaito kvapo arba per didelio prakaitavimo problemomis. Nepaisant to, kiekvienas nori kuo greičiau atsikratyti šių problemų. Tai galima padaryti su kokybiškais dezodorantais pažastims. Dažniausiai galite rinktis iš rutulinių arba purškiamų dezodorantų, kurie padės sugrįžti į komfortišką ir gaivių kvapų apsuptą gyvenimo būdą. Rinktinės geriausius, iš aukščiausios rūšies ingredientų sukomponuotus dezodorantus, kurie apsaugos Jūsų odą, neerzins jos ir užtikrins visos dienos gaivą. Pamirškite sausos, mišrios ar riebios, prakaituoti linkusios odos problemas. Svarbu išskirti, kad siekiant kuo efektyvesnio dezodorantų poveikio yra svarbu padengti produktą platesniu perimetru, nei tik aplink esantį pažasties centrą. PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galėsite rinktis iš plataus odos priežiūros priemonių asortimento ir didelės kvapų įvairovės. Privalumas tas, kad čia rasite populiariųjų ir savo mėgstamiausių BURBERRY, HUGO BOSS, YVES SAINT LAURENT, CALVIN KLEIN, PACO RABANNE bei daugelio kitų prekių ženklų aromatų, kurie nepaliks abejingų.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės dezodorantų vyrams – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekių ženklų. Kokybiškų dezodorantų internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir Jums patrauklią bei prieinamą kainą. Čia taip pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu žymių firmų dezodorantų vyrams norite įsigyti pigiau. Be to, PARFUM EXPRESS turite galimybę ieškoti prekių su akcija.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų dezodorantams dažnai taikomos akcijos, taigi prabangias priemones vyrams galite įsigyti gera kaina. Apsipirkinėjimas internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes pristatysime Jums patogiu būdu. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.