filtrai

Jei tikrai rūpinatės savo veido oda, dieninis kremas yra privaloma kasdienių grožio procedūrų dalis. Kasdien drėkinti ir puoselėti veido odą moterims rekomenduojama nuo pat ankstyvo amžiaus. Dienos metu moters veido oda nuolat susiduria su žalingais veiksniais – tai ultravioletiniai (UV) spinduliai, aplinkos poveikis, užterštumas, galiausiai – makiažas.

Dienos kremas – tai puiki priemonė, skirta apsaugoti veido odą ir palaikyti jos balansą. Būtent dieniniai kremai greičiau įsigeria ir tęsia savo „veiklą“ net po makiažo sluoksniu. Kokybiško dieninio kremo sudėtyje dažnai yra specialių priemonių: pavyzdžiui, SPF apsauga nuo saulės, yra senėjimą stabdančių elementų ir antioksidantų. Įvairiuose dieniniuose kremuose gausu ir kitų papildančių elementų, tad geriausia dieninį kremą rinktis atidžiau pažvelgus į jo sudėti, taip pat atsižvelgiant į tai, kokiai (riebiai, sausai ar mišriai) odai jis skirtas.

PARFUM EXPRESS parduodami geriausių prekės ženklų dieniniai kremai. SHISEIDO, LANCOME, CLAIRINS, BIOTHERM ir kitos priemonės neleis suabejoti, kad gausite kokybę gera kaina.