DIOR

filtrai

Žymusis mados dizaineris Christian Dior gimė 1905 metais ir nuo pat vaikystės pasižymėjo savo išskirtiniais talentais. 1946 metais kūrybingasis dizaineris kartu su verslo partneriu įkūrė garsiuosius mados namus DIOR. Šie namai greitai susilaukė didelės sėkmės ir pradėjo domėtis naujomis veiklos sritimis – kvepalais, makiažo priemonėmis, juvelyriniais dirbiniais, laikrodžiais ir įvairiausiais aukščiausios kokybės aksesuarais.

1947 m. vasario 12 d. įžymus madų dizaineris Christianas Dioras pakerėjo pasaulį ryškia ir originalia kolekcija „New Look”. Elegantiškos suknelės, kostiumai su paryškintu liemeniu, lengvi ir besiplaikstantys sijonai kontrastavo su kukliomis tuometinėmis spalvomis ir griežtomis formomis.
Būtent šiuo pokario laikotarpiu prasidėjo nauja parfumerijos istorijos epocha. Netrukus po sensacingosios kolekcijos pristatymo Christianas Dioras įkūrė nuosavą parfumerijos kompaniją ir pagamino pirmuosius kvepalus „Miss Dior”. „Aš sukūriau šiuos kvepalus, kad apgaubčiau kiekvieną moterį geismo skraiste ir matyčiau, kaip iš flakono tarsi išauga visi mano sukurti drabužiai”, – sakė dizaineris. Jo nuomone, kvepalai – neatsiejama moteriško individualumo dalis, visa vainikuojanti aprangos detalė, išskirianti “New Look” drabužius iš kitų modeliuotojų kolekcijų. Vėliau CHRISTIAN DIOR pradžiugino moteris bei vyrus naujais kvepalais: „Diorissimo”, „Poison”, „Dune”, „Dolce Vita”, „J’adore”, „Eau Sauvage”, „Dune pour Homme”, „Fahrenheit”, „Higher Dior” ir kt.
1969 m. kompanija sukūrė pirmąją makiažo priemonių kolekciją.
1973 m. CHRISTIAN DIOR pradėjo gaminti odos priežiūros priemones. CHRISTIAN DIOR kosmetikos kūrimo centras garsėja išskirtiniu kūrybiškumu. Kompanijos gaminiai ne kartą pelnė garbingų apdovanojimų.
Visa CHRISTIAN DIOR produkcija – patikima ir kokybiška.

DIOR aromatai yra neatsiejama asmenybės dalis ir aprangos visetą vainikuojanti detalė. Tiek moterys, tiek vyrai gali išsirinkti jiems geriausiai tinkančius DIOR kvepalus ir juos už priimtiną kainą įsigyti internetu. DIOR aromatų paslaptis yra tradicijų ir šiuolaikinės prabangos sujungimas, suteikiantis galimybę sukurti laikui nepavaldžią klasiką.