DKNY

filtrai

Niujorke įsikūrusius mados namus DKNY 1984 metais įsteigė garsi mados dizainerė Donna Karan. DKNY – tai yra DONNA KARAN NEW YORK trumpinys. Tai tikroms miestietėms ir sau lygių neturinčioms asmenybėms sukurti kvepalai. Aromatai, kur tiek moterys, tiek vyrai gebės išsirinkti sau tinkantį ir neabejotinai patinkantį. Kiekvienais metais augantys ir savo veiklos sritis plečiantys DKNY mados namai specializuojasi kurdami išskirtinio dizaino prabangos prekes – moterims, vyrams ir vaikams skirtus drabužius, apatinius, avalynę, įvairiausius aukščiausios kokybės aksesuarus ir svarbiausia –  kvepalus. DKNY mados namai išgarsėjo dėl išleistų prabangių rūbų kolekcijų paprastumo, neįprastumo ir gebėjimo moterį perkelti iš dienos į naktį. Yra išskiriama, kad DKNY mados namų prioritetas yra jaunos asmenybės. Tokios, kurioms neegzistuoja jokios ribos ir taisyklės. Jos yra jaunatviškos, kupinos energijos ir meilės gyvenimui bei jo kuriamam grožiui.

1992 metais pasaulį išvydo pirmieji kokybiški DKNY kvepalai, kurie iš karto prikaustė dėmesį savo išskirtiniu patrauklumu ir viliojančiu elegantiškumu. Tiek moterys, tiek vyrai gali išsirinkti sau geriausiai tinkančio aromato DKNY kvepalus. DKNY parfumerija suteikia galimybę akimirksniui pajusti niekada nesustojančio Niujorko energingumo versmę, svaiginantį sėkmės siekimo skonį ir nevaržomą naktinio didmiesčio gyvenimo aistrą.

Susidomėjote? PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių DKNY parfumerijos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams ir moterims skirtų, aromatų (t.y. BE DELICIOUS, MEN, BE TEMPTED, MY NY ir kt.) bei kosmetikos priemonių. Geriausius DKNY kvepalus ir kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu DKNY kvepalų norėsite įsigyti pigiau. Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios „karščiausios“ kvepalų naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių DKNY mados namų kvepalų Jums priimtina kaina. Labai geri kvepalų ir parfumuotos kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.