DOLCE&GABBANA

filtrai

Domenico Dolce ir Stefano Gabbana susipažino Milane 1980 metais – taip prasidėjo garsiųjų DOLCE&GABBANA mados namų įkūrimo istorija. Pradėję nuo konsultavimo mados dizaino klausimais, du talentingi vyrai kartu sukūrė didelę verslo imperiją, visiems laikams pakeitusią mados pasaulį. Domenico ir Stefano duetas nesiliauja stebinti nestandartiniais sprendimais ir įspūdingomis drabužių kolekcijomis. Nesustoję ties to, kas jau pasiekta, DOLCE&GABBANA mados namai pristatė apatinių kolekcijas, rankines, įvairiausius aksesuaras ir unikalių aromatų parfumeriją.

Šiai italų „saldžiajai porelei“ – dizaineriui Domenico Dolce ir dizaineriui Stephano Gabbana – pavyko padaryti beveik neįmanomą. Jiems prireikė mažiau nei dešimt metų tam, kad savo mažą ateljė paverstų į tarptautinę mados imperiją, atnešančią milijonus dolerių. Su dizaineriais Domenico Dolce ir Stephano Gabbana svajoja draugauti (arba bent jau būti jų klientėmis) pačios gražiausios ir žymiausios pasaulio moterys. Jų modeliai – Nicole Kidman, Demi Moore ir kt., jie kūrė kostiumus Whitney Houston ir Maddonos pasauliniams turams. Domenico Dolce ir Stephano Gabbana savo bendrą veiklą pradėjo 1982 m. Pirma jų kolekcija pristatyta 1985 m., o 1994 m. jie užregistravo prekės ženklą D&G. Dolce ir Gabbana figūruoja ryškiausių dizainerių sąrašuose, o jų nuotraukos nuolat spausdinamos žurnaluose. Dizaineriai yra gavę daugybę apdovanojimų: 1991 m. atiteko „Woolmark“ apdovanojimas už šiuolaikiškiausią kolekciją vyrams; parfumerijos akademijos prizas už geriausius vyriškus kvepalus, jų pakuotę ir reklamą buvo įteiktas 1993 m.; pirmą „Oskarą” už kvepalus „Dolce&Gabbana Pour Homme“ dizaineriai gavo 1996 m. Dizainerių Domenico Dolce ir Stephano Gabbana kuriamų kvepalų aromatai atspindi ir jų kuriamų drabužių stilių. Šis duetas nepaliauja stebinti kurdamas nestandartinę prabangą ir kiekvieną sezoną pristatydamas naujus dizaino sprendimus

DOLCE&GABBANA kvepalai, kuriuos už priimtiną kainą galima įsigyti internetu, jau spėjo tapti niekada iš mados neišeisiančia klasika. Stiprūs, lengvai įžūloki, dėmesį prikaustantys aromatai vyrams ir žadinanti tikros italės aistrą, patrauklumą, meilę gyvenimui ir norą būti pastebėta parfumerija moterims tęsia nepertraukiamą DOLCE&GABBANA sėkmės istoriją.