EVELINE

filtrai

EVELINE kosmetikos namai buvo įkurti 1983 metais. Tai yra vienas iš pasaulyje lyderiaujančių lenkiškos kosmetikos gamintojų. EVELINE prekinis ženklas siūlo labai platų savo gaminamų produktų pasirinkimą – nuo kokybiškų makiažo priemonių iki veido ir kūno priežiūros produktų. EVELINE prekinis ženklas yra sulaukęs tarptautinio pripažinimo, jį puikiai žino tiek Lenkijos, tiek kitų šalių gyventojai. EVELINE prekinis ženklas jau 29-ius metus yra puikiai atpažįstamas 70-yje šalių. Tai labai kokybiška produkcija, kuri gali didžiuotis savo ilgamete patirtimi ir laiko patikrintais produktais. EVELINE siūlo ne tik puikias kosmetikos priemones, tačiau ir neapsakomai traukiantį kainos ir kokybės santykį. EVELINE prekinis ženklas didžiuojasi savo produktų efektyvumu, kuris leido jiems įgyti savo klientų pasitikėjimą ir ilgametę paramą. EVELINE prekinis ženklas teigia: kartu mes galime atrasti natūralaus grožio paslaptis“. EVELINE platinama produkcija yra laimėjusi jau ne vieną apdovanojimą, kuris suteikia dar didesnį ir reikšmingesnį klientų pasitikėjimą.

EVELINE prekinis ženklas neapsiriboja savo turima produkcija. Jie nuolat plečiasi, tobulėja, atlieka inovatyvius mokslinius tyrimus ir taip siekia sužavėti dar didesnį kiekį savo klientų. Artimoje ateityje, EVELINE planuoja užimti stiprias pozicijas vidurinėje ir rytų Europoje. EVELINE – tai puikiai žinoma ir labai gerai pasaulyje vertinama kosmetika, kuri yra skirta tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams. Tai puiki produkcija, kur kiekvienas atras, ko jam ar jai reikia.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių EVELINE veido, kūno ir dekoratyvinės kosmetikos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams, moterims ir vaikams skirtų, kosmetikos priemonių (t.y. nagų kondicionierius, nagų stipriklis, priemonė nagų odelėms šalinti, nagų lako valiklis, blakstienų tušas ir kt.). Geriausias EVELINE kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu EVELINE kosmetikos priemonių norėsite įsigyti pigiau.Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios karščiausios“ kosmetikos naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių EVELINE kosmetikos priemonių Jums priimtina kaina. Labai geri kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.