GIORGIO ARMANI

filtrai

2000 metais „Forbes“ pripažino išskirtinius italų kilmės dizainerio Giorgio Armani talentus ir paskelbė jį sėkmingiausiu dizaineriu pasaulyje. Įdomi detalė: drabužiai ir aromatai ne visada buvo svarbiausi Giorgio gyvenimo planai. Baigęs mokyklą jis studijavo mediciną, su kuria siejo savo ateitį. Tačiau didžiulio potencialo ir ypatingų talentų neįmanoma nuslėpti, todėl tai tebuvo laiko klausimas, kada GIORGIO ARMANI vardo namai pasiūlys pasauliui išskirtinio dizaino drabužius, apatinį trikotažą, įvairiausius aukščiausios kokybės aksesuarus ir nepamirštamų aromatų kvepalus.

GIORGIO ARMANI — įvairiaspalvė asmenybė, savo odisėją pradėjęs nuo nulio Nino Cerruti dirbtuvėse. 1981-aisiais atidaręs pirmąją parduotuvę GIORGIO ARMANI tapo pirmuoju dizaineriu, patekusiu ant „Time“ žurnalo viršelio. GIORGIO ARMANI sakė: „Tam, kad įtvirtinčiau savo ženklą, privalau sukurti ką nors nauja. Taigi nutariau eiti prieš srovę“ GIORGIO ARMANI buvo kelis kartus pagerbtas kaip geriausias Italijos ir tarptautinis dizaineris, apdovanotas už nuopelnus garsinant Italijos vardą, už indėlį madai bei kino menui, už kvepalų, kosmetikos, vyriškų ir moteriškų drabužių kolekcijas. GIORGIO ARMANI sukurti kvepalai pasižymi santūrumu ir jausmingumu. Šiandien mados genijus GIORGIO ARMANI valdo milijardais pelną skaičiuojančią savo vardo mados ir stiliaus imperiją.

Iš GIORGIO ARMANI kvepalų, kuriuos už priimtiną kainą galima įsigyti internetu, sau geriausiai tinkančius aromatus lengvai išsirinks tiek vyrai, tiek moterys. GIORGIO ARMANI parfumerija spinduliuoja gaivumu, aistringumu, gundymu ir, svarbiausia, noru gyventi nevaržomai laisvai.