GUCCI

filtrai

XIX amžiaus pabaigoje Guccio Gucci dirbo Londono ir Paryžiaus viešbučiuose, kuriuose jam ypatingą įspūdį paliko išskirtinės prabangos aplinka. Grįžęs į Florencija, Gucci atidarė odos gaminių dirbtuvę, kurioje kūrė iki to laiko nematyto dizaino lagaminus, krepšius, įvairiausius aksesuarus ir avalynę. Bėgant laikui išskirtinė GUCCI produkcija tapo žinoma visame pasaulyje ir pateko į daugybės prestižinių mados žurnalų puslapius. Prieš kelis dešimtmečius buvo pristatyti unikalaus aromato GUCCI prekės ženklo kvepalai, kurie gana greitai susilaukė pripažinimo ir pratęsė GUCCI namų sėkmės istoriją.

Mados namai GUCCI įkurti 1921 m. Jų įkūrėjas Guccio Gucci dėka kokybiškų gaminių ir puikių meistrų, dirbusių jo ateljė, greitai įgijo puikią reputaciją ir pripažinimą. 1938 m. buvo atidarytas pirmasis Gucci butikas (Boutique) pačioje prestižiškiausioje Romos gatvėje (Via Condotti). Gucci pristatė moterišką rankinę, kurios rankena buvo pagaminta iš bambuko. Ši rankinė iki šiol išliko pagrindiniu kompanijos gaminiu. Guccio Gucci mirė 1953 m. būdamas savo karjeros viršūnėje. Po jo mirties Gucci sūnūs, kurie dirbo kartu su tėvu, nusprendė neapsiriboti tik Italija, o plėstis ir užimti naujas rinkas visame pasaulyje. 1960 m. pabaigoje buvo atidarytos parduotuvės Tokijuje ir Honkonge, tuo metu kompanija Gucci taip pat užregistravo žymų logotipą GG, atspindintį Guccio Gucci inicialus, bei sukūrė garsųjį šilkinį šalį „Flora“. 1970 m. vienas iš trijų Gucci sūnų nusprendė sukurti išskirtinius kvepalus. Taip 1974 m. buvo pristatyta pirmoji kvepalų linija pavadinimu „Gucci No. 1“, 2006 m. sukurti kvepalai „Gucci Envy Me 2“, 2007 m. sukurti kvepalai „Gucci Pour Homme 2” ir „Gucci by Gucci”. Režisierius Martinas Skorcezė (Martin Scorsese) sužavėtas pasaulinio prekės ženklo istorija, sukūrė filmą pavadinimu „Gucci: A House Divided”. O 1998 m. Gucci kompanijos sukurti džinsai pateko į Gineso rekordų knygą ir buvo pripažinti brangiausi džinsai, kurių vertė siekė 3134 dolerius.

GUCCI kvepalai moterims, kuriuos už priimtiną kainą galima įsigyti internetu, yra tikras jaunatvės, optimizmo, energijos ir puikios nuotaikos įsikūnijimas. GUCCI kvepalų vyrams aromatai spinduliuoja intensyvumu, jėga ir pasitikėjimu, todėl tobulai tiks puikiai savo gyvenimą valdantiems, tačiau ir pagundų neatsisakantiems vyrams.