HUGO BOSS

filtrai

Įspūdinga HUGO BOSS prekės ženklo sėkmės istorija prasidėjo nuo karinių uniformų siuvimo tarpukario laikais. Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, HUGO BOSS namai pristatė išskirtinio dizaino drabužių kolekcijas ir labai greitai sulakė dar didesnio pripažinimo. Septintame praeito amžiaus dešimtmetyje HUGO BOSS tapo drabužių kokybės ir mados etalonu. Pirmuosius savo kvepalus HUGO BOSS namai pristatė 1985 metais taip drąsiai įžengdami į parfumerijos pasaulį.

HUGO BOSS - didžiausi ir bene garsiausi mados namai Vokietijoje, vieni iš lyderių pasaulyje. HUGO BOSS kvepalai įkūnija pašėlusį gyvenimo tempą, nepripažįstantį jokių kompromisų, nesitaikstantį su atgyvenusiomis visuomenės normomis, laužytį taisykles. Džiaugtis gyvenimu ir nuolat judėti pirmyn, nesustoti – štai pagrindinis šių žmonių moto. HUGO BOSS kvepalai padeda prisitaikyti prie tokio gyvenimo būdo, pulsuodami beprotišku ritmu ir tik jiems būdinga energija. HUGO BOSS veidas tokie aktoriai kaip Silvestras Stalonė, garsus atletas, penkiskart Wimbledon'o čempionas Bjornas Borgas bei policininkai iš „Majamio karščio". Hugo Boss tai jauno, stipraus, gražaus ir turtingo žmogaus vizitine kortelė

HUGO BOSS kvepalų asortimentas patenkins tiek moterų, tiek vyrų skonių išskirtinumą. Už priimtiną kainą internetu įsigiję šio prekės ženklo parfumeriją, turėsite galimybę patekti į neregėtų įspūdžių pasaulį. Gundantys, aistringi ir rafinuoti HUGO BOSS aromatai akimirksniui sužadins vidinę energiją, suteiks įkvėpimo ir atskleis nepakartojamą žavesį.