Kūno ir rankų muilas

filtrai

Turbūt retas įsivaizduoja rankų plovimą ar dušo procedūrą be svarbiausio elemento – muilo. Kokybiškas kūno ar rankų muilas ne tik pašalina nešvarumus – jis savo sudėtyje dar turi papildomų komponentų, kurie minkština, švelnina ir apsaugo odą. PARFUM EXPRESS galite įsigyti tiek skysto, tiek kieto muilo. Tačiau kuo jie skiriasi?

Kieto muilo sudėtis labiau tinkama rankoms, mat joje dažnai būna glicerino, kuris suteikia papildomos apsaugos nuo žalingo aplinkos poveikio, taip pat minkština rankas. Kūno ir rankų muilai taip pat turi papildomų aromatinių priemonių, dėl kurių oda bus ne tik švari, bet ir labai maloniai kvepės.

Pavyzdžiui, BYPHASSE prekės ženklo muilas praturtintas pieno baltymais, kurie labai naudingi odai, taip pat cinamonu, kuris odą apgaubia nepakartojamu kvapu. BOUTIQUE rankų priežiūros rinkinyje be orchidėjų kvapo yra ir gydančių gintaro mikroelementų, o SANCTUARY muilas žada tikrą SPA pojūtį. Nepamirškite, kad, pavyzdžiui, akcijos metu visas šias priemones galite įsigyti dar geresne kaina.