Kūno ir rankų muilas

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Turbūt retas vyras, vaikas ar moteris įsivaizduoja rankų plovimą ar dušo procedūrą be svarbiausio elemento – muilo. Tas malonus jausmas, kada pašaliname visus ant odos esančius nešvarumus ir pasijaučiame, lyg naujai gimę ir kupini energijos. Kokybiškas kūno ar rankų muilas ne tik pašalina nešvarumus – jis savo sudėtyje dar turi papildomų komponentų, kurie minkština, glotnina, švelnina ir apsaugo odą. PARFUM EXPRESS galite įsigyti tiek skysto, tiek kieto muilo. Tačiau kuo jie skiriasi? 

Kieto muilo sudėtis labiau tinkama rankoms, mat joje dažnai būna glicerino, kuris suteikia papildomos apsaugos nuo žalingo aplinkos poveikio, taip pat minkština ir drėkina rankas. Kūno ir rankų muilas taip pat turi papildomų aromatinių priemonių, dėl kurių oda bus ne tik švari, bet ir labai maloniai kvepės. Pavyzdžiui, BYPHASSE prekės ženklo muilas praturtintas pieno baltymais, kurie labai naudingi odai, taip pat cinamonu, kuris odą apgaubia nepakartojamu kvapu. BOUTIQUE rankų priežiūros rinkinyje be orchidėjų kvapo yra ir gydančių gintaro mikroelementų, o SANCTUARY muilas žada tikrą SPA pojūtį. Kai kuriuose rankų ir kūno muiluose taip pat gali būti drėkinančio kremo dalelių, tai reiškia, kad turėsite dvi kokybiškas priemones viename produkte. Tad nepraleiskite progos ir mėgaukitės šiais puikiai atrinktais (STENDERS, AROMIKA, DISNEY, BABARIA ir kt.) produktais kūnui bei rankoms.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės geriausių kūno ir rankų muilų – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Kokybiškų kūno ir rankų muilų internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu kokybiško kūno ir rankų muilo norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų kūno ir rankų muilui dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims, vaikams ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Odos priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.