Kūno sviestas

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Dauguma kūno losjonus naudojančių moterų nežino, kuo jie skiriasi nuo kūno sviestų, taigi taip praleidžia galimybę rasti savo kūno odai geriausiai tinkančią priežiūros priemonę. Moterims ir vyrams skirti kūno sviestas – tai kūną drėkinantis bei maitinantis kremas. Šis kremas yra šiek tiek tirštesnės tekstūros, kurios dėka oda yra dar labiau pamaitinama ir geriau apsaugoma nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Kūno sviestą galima naudoti bet kuriuo paros metu. Pavyzdžiui, po rytinio dušo pasitepus kūno sviestu, visą dieną kūno oda drėkinama ir tausojama specialaus apsauginio sluoksnio. Losjono sudėtyje yra vandens, o kai kuriose priemonėse jo būna iki 70 procentų. Nors akivaizdu, kad vanduo – reikalingas odai komponentas, paskirsčius jį po kūną lengvumo jausmą netrukus pakeičia išsausėjimo jausmas. Būtent dėl šios priežasties, kūno losjonai labiau tinka riebią odą turinčioms moterims, o štai mišriai ir sausai kūno odai labiau tiktų kūno sviestas, kurio sudėtis komponuojama iš geriausių odai tinkamų aliejų bei kokybiškų drėkinimo priemonių. Naudodami kokybiškus kūno sviestus galėsite mėgautis ne tik sudrėkintos, švelnios, pamaitintos odos malonumais, bet ir mėgausitės maloniais, gerai nuteikiančiais aromatais. PARFUM EXPRESS pamatysite garsių gamintojų, tokių kaip BOTANIFIQUE, BOUTIQUE, BYPHASSE, LUXYOR, NATURSWIS ir kt., aukšta kokybe galinčių didžiuotis kūno sviestų.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės geriausių kūno sviestų – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Kokybiškų kūno sviestų internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu kokybiškų kūno sviestų norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų kūno sviestams dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims, vaikams ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Odos priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.