Kvepalai

filtrai
GUERLAIN Samsara -53% Naujiena
GUERLAIN Samsara Tualetinis vanduo (EDT) 100 ml
47,00 Eur
99,00 Eur

Kvepalai – kiekvienos moters individualumo išraiška, galinti apie ją pasakyti daugiau, nei tūkstantis žodžių. Tinkamai parinkti kvepalai atskleidžia moters asmenybę, jos požiūrį, nuotaiką, net slapčiausias mintis. Kvepalai – tai dalis moters ar vyro asmenybės, neverbalinė, paslėpta, tačiau daug ką pasakanti. Jis – rimtas šeimos vyras, verslo žmogus ar mačo. Ji – vilioklė, karjeristė ar beviltiška romantikė, tikinti meile iš pirmo žvilgsnio – visa tai galima pasakyti vien iš to, kokius kvepalus pasirenka vyras ar moteris. Gausybė išskirtinių, originalių kvepalų vyrams ir moterims – tai gyvenimo suteikiama dovana, kuriai sunki atsispirti ir likti abejingas. Būkime tokiais, kokiais visada norėjome. Tapkime savo gyvenimo valdovais ir rinkimės tokius kvapus, kurie atspindi mūsų vidines vertybes. Jausmingumas, seksualumas, malonumas ar prabanga – pačių populiariausių, vardinių ir neabejotinai originalių kvepalų siūlomos įtaigingosios dorybės. Prabangiais kvepalais galite palepinti ne tik save, bet ir sau artimus žmones. Juk iki pilnos laimės trūksta tiek nedaug. Negaiškite savo brangaus laiko ir atraskite savo mylimus, į gyvenimo nuotykius skatinančius besileisti aromatus. Originalūs kvepalai internetu – tai nauja, patogu, inovatyvu, pigu ir neapsakomai populiaru. Neatsilik nuo šio prabangaus pomėgio ir Tu!

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių kvepalų produkcijos – čia pamatysite šimtus pačių įvairiausių prekių ženklų kvapų. Kokybiškų kvepalų internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą, aromatą (gėlių, vaisių, rytietiški, medžio ir panašiai), paskirtį (vyrams, moterims, vaikams, unisex), tipą (EDT, EDP, PDT), kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu vardinių kokybiškų kvepalų norite įsigyti pigiau. Taip pat, originalius kvepalus čia galėsite įsigyti su akcija.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų kvepalams dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius kvepalus moterims ir vyrams galite įsigyti geromis kainomis ir daug pigiau. Kvepalai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.