Kvepalų rinkiniai

filtrai

Rinkiniai – išeitis tiems, kas mėgsta konkretaus prekės ženklo produkciją, ją perka dažnai ar tiesiog nori išbandyti naujus mėgstamo prekės ženklo produktus ir taip sutaupyti. Įvairių grožio prekių (kvepalų, plaukų, veido ar kūno priežiūros ir t. t.) rinkiniai – taip pat variantas, jei ieškote dovanos, dažniausiai šios prekės būna gražiai supakuotos.

Pavyzdžiui, jei tai kvepalų rinkinys, greta šios prekės rinkinyje būna kūno losjonas ar dar kelios to pačio prekės ženklo priemonės. Rinkiniuose, šalia, tarkime, kvepalų, gali būti ir kūno kremai, dušo želė. Jei tai prekė vyrams – losjonas po skutimosi  ir panašiai. Jei rinkinys skirtas moterims, jame gali būti siūloma šalia kvepalų įsigyti ir, pavyzdžiui, prekės ženklo kosmetinę ir panašiai.

Gerų ir kokybiškų rinkinių PARFUM EXPRESS galite ieškoti pagal prekės ženklą, kvapą, paskirtį, kainą, taip pat patyti specialius pasiūlymus. Beje, visas siūlomas įsigyti prekes galite rikiuoti pagal didžiausią nuolaidą, kainą ir kitus parametrus. Taip internetu rasite prekę pigiau gera kaina. Jei Jus domina prekės su didele nuolaida, dairykitės parduodamos produkcijos su žyme „akcija“.