L'OREAL

filtrai

L’OREAL – tai ilgametę patirtį ir neeilinius gamybos standartus puoselėjantis prekinis ženklas. Tai kokybė, prabanga ir populiarumas viename. L’OREAL istorija prasidėjo 1909 metais, kada jaunasis prancūzų chemikas Eugene Paul Louis Schueller sukūrė savąją plaukų dažų formulę. Dar jauname amžiuje, kada pradėjo mėgautis savo kuriamų produktų atnešama šlove, chemikas užregistravo individualią plaukų priežiūros produktus gaminančią kompaniją, kuri ilgainiui buvo pavadinta L’OREAL. Šio prekinio ženklo pagrindinis tikslas buvo nuolat atrasti kažką naujo, inovatyvaus ir gebančio nustebinti. Taip įsišaknijo neeilinė L’OREAL prekinio ženklo šlovės akimirka, kuri tęsiasi iki pat šiol. L’OREAL prekinis ženklas nuolat plėtėsi, 1920 metais kompanijoje dirbo apie 100 žmonių, 1984 metais kompanijoje jau darbavosi 1000 žmonių, o dabar šis skaičius siekia net 20000 žmonių. Tai visame pasaulyje pripažįstama ir puikiai vertinama kompanija, kuri puoselėja ir skatina tik aukščiausius savo platinamos kosmetikos kokybės standartus.

L’OREAL siūlomame asortimente kiekvienas atras sau tinkamą ir reikiamą ar netgi ieškomą prekę. Tai moderni ir nuolat tobulėjanti įmonė. Tai prekinis ženklas, kuris stengiasi dėl savo pirkėjų ir siūlo jiems tik pačius geriausius, mediciniškai ištirtus ir patikrintus produktus. Tai kokybė ir inovatyvūs sprendimai. Tai neeiliniai produktai, kurie padės Jums išryškinti savo grožį ir sustiprinti pasitikėjimą savimi. Tai priemonės Tau, man ir jam – tai produktai mums visiems!

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių L’OREAL veido, kūno ir plaukų kosmetikos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams ir moterims skirtų, kosmetikos priemonių (t.y. dezodorantų, skutimosi putų, veido kremų, skystų pudrų, veido serumų ir kt.). Geriausias L’OREAL kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu L’OREAL kosmetikos priemonių norėsite įsigyti pigiau. Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios karščiausios“ kosmetikos naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių L’OREAL kosmetikos priemonių Jums priimtina kaina. Labai geri kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.