LACOSTE

filtrai

Garsaus prekės ženklo LACOSTE istorija prasidėjo 1927 metais, kai teniso žvaigždė prancūzas René Lacoste laimėjo varžybas, kurių prizas buvo krokodilo odos lagaminas. Šis smagus įvykis įkvėpė tenisininką tolesnėse varžybose pasipuošti mažu krokodilo ženkliuku, kuris netrukus tapo visiems jo gerbėjams žinomu akcentu. 1933 metais žavusis LACOSTE krokodilas rado kelią patekti ant sportinių marškinėlių ir labai greitai išgarsėjo sporto pasaulyje. LACOSTE namai augo ir plėtėsi drąsiai įžengdami į vis naujas sritis, įskaitant akinius nuo saulės, avalynę, laikrodžius, odinius gaminius ir išskirtinių aromatų parfumeriją.

Pirmą kartą marškinėliai su žaliu krokodilu, sukurti Rene Lacoste, pasirodė dar 1933 m. Per keletą dešimtmečių šis krokodilas tapo ne tik prekės ženklo „Lacoste“ logotipu, bet ir simboliu nepriekaištingo stiliaus. Rene Lacoste gimė 1904 m. Paryžiuje. Būdamas penkiolikos metų jis išvyko į Angliją pas savo tėvą ir susidomėjo tenisu. Tėvai nedraudė Rene Lacoste žaisti teniso, bet iškėlė sąlyga - per trumpą laiko tarpą pasiekti gerų rezultatų. Rene Lacoste tiesiog „dievino“ tenisą, perskaitė gausybę literatūros ir nuolat treniravosi. 1923 m. jį pakvietė į Prancūzijos rinktinę ir netrukus Rene Lacoste jau dalyvavo atvirame teniso čempionate Prancūzijoje. Dėl agresyvaus žaidimo stiliaus Rene Lacoste buvo pramintas "krokodilu“. Jis įtikino vieną iš savo draugų sukurti ženkliuką, kuriame būtų pavaizduotas krokodilas, grėsmingai pravertais nasrais. Taip gimė vienas žymiausių prekės ženklų logotipų. Rene Lacoste buvo kūrybiškas žmogus: būtent jis sugalvojo sukurti polo marškinėlius, su kuriais pasirodė teniso kortuose ir sukėlė didelį susidomėjimą. Nauji marškinėliai buvo ne tik patogesni nei anksčiau dėvėti, bet ir patrauklesni. 1933 m. Rene Lacoste su draugu pradėjo gaminti polo marškinėlius, papuoštus žaliu krokodilu. Tai buvo drąsus ir naujas žingsnis. Kompanija išaugo ir 1984 m. prekės ženklo „Lacoste“ gerbėjams pristatė pirmuosius kvepalus, skirtus vyrams, kurie pasitiki savimi, yra nuolat lydimi sėkmės ir elegantiški.

LACOSTE kvepalai, kuriuos už priimtiną kainą galima įsigyti internetu, patenkins tiek moterų, tiek vyrų estetinius poreikius. LACOSTE parfumerija yra kupina jaunatviškumo, energijos ir veržlumo, padėsiančių priimti rimtus iššūkius ir laimėti sunkiausias varžybas.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių LACOSTE mados namų kvepalų Jums priimtina kaina. Labai geri kvepalų ir parfumuotos kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.