LANCOME

filtrai

LANCOME namai buvo įkurti 1935 metais, tačiau LANCOME istorija prasidėjo anksčiau – iš karto po jų įkūrėjo Armand Petitjean pažinties su Francois Coty. Pirmieji penki LANCOME aromatai buvo pristatyti pasaulinėje prabangos produktų mugėje Briuselyje. Šie aromatai, kiekvienas kurių reprezentuoja vieną iš pasaulio kontinentų, iš karto sulaukė didelio pasisiekimo. Pagrindinis LANCOME tikslas yra pasidalinti prancūziška elegancija su visu pasauliu. Norėdami kiek įmanomai geriau šį tikslą įgyvendinti, LANCOME namai siūlo aukščiausios kokybės makiažo priemones, kosmetiką, priemones veidui ir kūnui, taip pat nepakartojamų aromatų kvepalus moterims ir vyrams.

Parfumeris Armand Petitjean, kuris visą savo gyvenimą paskyrė kosmetikos gaminių, skirtų moterų grožiui puoselėti, kūrimui. Armand Petitjean didžiausia svajonė buvo kiekvieną moterį paversti nuostabia ir kerinčia būtybe. Būtent šiai svajonei įgyvendinti jis ir įkūrė kompaniją Lancome, pasamdė pačius geriausius specialistus ir skyrė daug dėmesio moksliniams tyrimams. Kompanijos Lancome įkūrėjas įkvėptas aistros kvapams 1935 m. ryžosi drąsiam žingsniui: pristatė pirmuosius net penkis skirtingus kvepalus. Matyt, šiam žingsniui įtakos turėjo ir tai, kad jis buvo mokinys žymiojo Franсois Coty. Kvepalai „Tropiques“, kvepalai „Tendres Nuits“, kvepalai „Kypre“, kvepalai „Bocages“ užkariavo daugelio širdis, taip kaip ir legendiniai kvepalai „Magie“. Beveik visus kvepalų buteliukus sukūrė žymus dailininkas Georges Delhomme. Šiandien šio dalininko kurti buteliukai yra kolekcionierių svajonė. 1936 m. kompanija Lancome pristatė žymųjį kremą „Nutrix“, kuris puikiai regeneruoja ir maitina odą, o 1955 m. veido odos priežiūros liniją, kurios kosmetikos gaminių sudėtyje yra jūrų vandens, praturtinto jūrų augalais ir oligoelementais. Puikios šių kosmetikos gaminių savybės padėjo išgarsėti kompanijai Lancome visame pasaulyje. Amžinas grožis – tai kiekvienos moters siekiamybė. Kompanijos Lancome geriausi specialistai dirba ir kuria tam, kad įgyvendintų šią svajonę.

LANCOME kosmetika ir kvepalai, kuriuos už priimtiną kainą galima įsigyti internetu, yra patys ištikimiausi tiek moterų, tiek vyrų grožio ir stiliaus puoselėjimo sąjungininkai. Šiuolaikiški, rafinuoti, sklidini šviesos ir energijos LANCOME aromatai puikiai tinka pasitikintiems savo jėgomis ir siekiantiems nepriekaištingos elegancijos.