LANVIN

filtrai

LANVIN yra bene seniausi mados namai Paryžiuje – Jeanne Lanvin juos įkūrė 1889 metais. Pradėję nuo moterims skirtų drabužių, LANVIN augo ir plėtėsi, todėl šiandien gali pasiūlyti platų produkcijos asortimentą – nuo stilingų drabužių iki pačių įvairiausių aukščiausios kokybės aksesuarų ir įspūdingų aromatų parfumerijos. 1924 metais pasaulis išvydo pirmuosius LANVIN kvepalus, sulaukusius didelio pasisiekimo ir dar labiau išgarsinusius jų kūrėjo vardą.

Prancūzų mados namus „Lanvin“ 1889 m. įkūrė Jeanne Lanvin. Iki tol Jeanne Lanvin siuvo vaikiškus drabužėlius savo broliams ir seserims, o vėliau ir dukrai. Ji manė, kad tai, ką siūlo parduotuvėse yra neįdomu ir nuobodu. Vietoj parduodamų griežto ir paprasto stiliaus drabužėlių vaikams, ji siūdavo spalvotus ir ryškius. Netrukus Jeanne Lanvin sulaukė gausybės užsakymų iš aplinkinių žmonių. Teigiama, kad mados namų „Lanvin“ istorija prasidėjo nuo skrybėlaičių parduotuvės atidarymo Paryžiuje. Tuo laikotarpiu skirtingų formų, spalvų ir stilių skrybėlaitės buvo neatsiejama moterų aprangos detalė. Nepaisant didelės skrybėlaičių paklausos Jeanne Lanvin pasiryžo siūti ir drabužius moterims. Taip 1913 m. nepaisant angliškų aprangos tradicijų buvo pristatytos lengvos „Lanvin“ suknelės. Kompanija susilaukė sėkmės ir 1925 m. kompanijoje dirbo jau 800 žmonių. Per kiekvieną naujos kolekcijos pristatymą dalyvaudavo per 300 modelių. Galiausiai Jeanne Lanvin 1926 m. pristatė vyriškų drabužių kolekciją, o po metų pasirodė ir pirmieji kvepalai, kurie tapo parfumerijos pasaulio klasika. Kompanijos „Lanvin“ kvepalai „Eclat d‘Arpege“ moterims ir vyrams pasaulį išvydo tik praėjus aštuoniasdešimčiai metų po pirmųjų kvepalų pasirodymo. Patikėkite kvepalų „Eclat d‘Arpege“ aromatas privers atsisukti praeivius gatvėje.

LANVIN kvepalai moterims, kuriuos už priimtiną kainą galima įsigyti internetu, trykšta jaunystės gaiva ir gyvybingumu. LANVIN parfumerija puikiai tinka romantiškoms, švelnioms, aistringai įsimylinčioms ir pasimatymus dievinančioms moterims. LANVIN kvepalų vyrams aromatai spinduliuoja patrauklumu, vilioja elegantiškumu ir stebina ypatingo rafinuotumo vyriškumu.