LOREAL PROFESSIONNEL

filtrai

1909 metais jaunas chemijos specialistas Eugène Schueller įkūrė bendrovę, kuriai vėliau buvo lemta tapti garsiąja L'OREAL korporacija. Pirmasis didelės sėkmės sulaukęs Eugène Schueller išradimas – unikali plaukų dažymo priemonės formulė, kuri tapo itin populiari Paryžiaus grožio salonuose. Uždirbęs pirmuosius rimtus pinigus, talentingasis L'OREAL įkūrėjas juos investavo į tolesnius tyrimus kosmetikos industrijoje. Daugiau negu šimtmetį L'OREAL visą savo energiją ir talentus atiduoda vieninteliam tikslui – grožio puoselėjimui, o tai suteikia galimybę pasiūlyti klientams pačios aukščiausios kokybės produkciją. Remiantis griežčiausiais kokybės standartais, buvo išleista tik profesionaliam naudojimui skirta plaukų priežiūros linija – L’OREAL PROFESSIONNEL. Tai visame pasaulyje puikiai atpažįstamas ir pripažįstamas prekinis ženklas, kurį naudoja ne vienas gerai žinomas grožio salonas. Šis prekinis ženklas taip pat gali pasigirti bendradarbiavimu su didžiausiais madų šou ir pačiais įžymiausiais kirpėjais. Tai kokybė, prabanga ir modernumas viename.

L’OREAL PROFESSIONNEL – tai inovatyvūs plaukų priežiūros produktai, kad grožis būtų pasiekiamas visiems, nes kiekvienas yra jo vertas, nepaisant nei amžiaus, nei lyties. L’OREAL PROFESSIONNEL drąsiai teigia, kad jų produktai pasiekia geriausius rezultatus per trumpiausią laiką. Tai kiekvienam plaukų tipui sukurtos ir atidžiai pritaikytos plaukų kosmetikos priemonės. Čia kiekvienas atras būtent tai, ko ieško. Nuo šiol šia prabangia kosmetika galite mėgautis, ne tik grožio salonuose, bet ir užsisakinėdami internetu.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių L’OREAL PROFESSIONNEL plaukų kosmetikos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams, moterims ir vaikams skirtų, kosmetikos priemonių (t.y. plaukų šampūnai, plaukų kondicionieriai, plaukų kaukės, įvairiausi serumai ir kt.). Geriausias L’OREAL PROFESSIONNEL kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu L’OREAL PROFESSIONNEL plaukų kosmetikos priemonių norėsite įsigyti pigiau. Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios karščiausios“ kosmetikos naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių L’OREAL PROFESSIONNEL plaukųkosmetikos priemonių Jums priimtina kaina. Labai geri plaukų kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.