Lūpų priežiūra

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Seksualios, žavingos, jausmingos ir – svarbiausia – sveikos moters lūpos yra viena didžiausių veido puošmenų. Juk net pats kokybiškiausias lūpdažis ant suskeldėjusių lūpų nenuguls lygiai ir atrodys mažų mažiausiai neestetiškai. O ką jau kalbėti apie draskančius suskeldėjusių lūpų bučinius. Kaip ir visas veidas, lūpos patiria didelį neigiamą aplinkos poveikį – jas džiovina saulė, kenkia aplinkoje išsiskiriantys laisvieji radikalai, ką jau kalbėti apie nevalingą jautrios odos kandžiojimą, kai patiriate stresą. Kasdienė lūpų priežiūra – tai vienas iš svarbiausių ir pačių jautriausių odos priežiūros etapų. Lūpų odos nepriežiūra gali sukelti labai daug įkyrių, nemalonių ir dirginančių ar netgi nerviškai veikiančių problemų. Jeigu norite to išvengti, privalote reguliariai drėkinti ir pamaitinti savo lūpų odą. Lūpų balzamai ir gydomieji vazelinai, naudojami reguliariai, ypač šaltuoju metų laikotarpiu, gali užkirsti kelią Jūsų lūpų odos išsausėjimui, suskeldėjimui ir ligoms. Kokybiška lūpų priežiūra – naudojant lūpų balzamus su gydomosiomis priemonėmis gali padėti net labiausiai nukentėjusioms lūpoms vos per porą dienų. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti tik pačių geriausių prekės ženklų priemonių (gamintojai – BLACK PEARL, COLLAGEN I8, ELIZABETH ARDEN, GOLD 48K, SKIN PHARMACY ir kt.).

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės geriausių lūpų odos priežiūros priemonių – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Kokybiškų lūpų priežiūros priemonių internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu kokybiškų dekoratyvinės kosmetikos produktų lūpoms norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų lūpų priežiūros priemonėms dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Dekoratyvinės kosmetikos priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.