MARC JACOBS

filtrai

MARC JACOBS – tai 1963 metais Amerikoje gimęs mados dizaineris. Jau nuo ankstyvųjų savo gyvenimo dienų MARC JACOBS išreiškė didelį susidomėjimą mada ir išskirtinėmis aprangos detalėmis. 1981 metais garsusis dizaineris baigė aukštąją meno ir madų mokyklą. Nepaisant to, tai buvo ne pabaiga. MARC JACOBS nusprendė ir toliau gilinti savo turimas mados pasaulio žinias, kurias praplėtė Niujorke esančioje dizaino mokykloje. MARC JACOBS buvo labai talentingas studentas ir sugebėjo laimėti ne vieną mados apdovanojimą. Būdamas dar tik studentas MARC JACOBS taip pat išleido savo pirmąją kolekciją, kuri buvo kaip mat išparduota ir puikiai įvertinta. 1993 metais dizaineris išleido savo pirmąją vardinę kolekciją. Nuo to laiko taip pat buvo įkurti ir MARC JACOBS prekinio ženklo mados namai. MARC JACOBS mados namai neapsiribojo tik drabužių bei aksesuarų dizainu. 2001 metais MARC JACOBS išleido vardines kvepalų bei kosmetikos linijas, kurios iki pat šiol yra puikiai vertinamos ir atpažįstamos visame pasaulyje.

MARC JACOBS mados namų kvepalai neapsiriboja tik išskirtinėmis aromatų kompozicijomis. Šie namai yra puikiai žinomi dėl savo kuriamų kvepalų buteliukų dizainų. Čia kiekvienas atras kažką savito ir savo sielai artimo. Tai neeiliniai kvepalai – žaismingoms, jaunatviškoms ir gracingu moteriškumu ar vyriškumu tviskančioms sieloms. Kokybiški MARC JACOBS kvepalai pasižymi stipriais, išraiškingais, energingais, tačiau neapsakomai prabangiais bei svajingais aromatais. Tad nesustokime svajoti, nesustokime tikėti ir visuomet puikiai kvepėti.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių MARC JACOBS parfumerijos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams ir moterims skirtų, aromatų (t.y. HONEY, DAISY DREAM TWINKLE, DAISY DREAM FOREVER, DECADENCE DIVINE, DAISY ir kt.) bei kosmetikos priemonių. Geriausius MARC JACOBS kvepalus ir kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu MARC JACOBS kvepalų norėsite įsigyti pigiau.Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios karščiausios“ kvepalų naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių MARC JACOBS kvepalų Jums priimtina kaina. Labai geri kvepalų ir parfumuotos kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.