Micelinis vanduo

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Micelinis vanduo gaminamas iš labai mažų aliejaus molekulių ir itin švaraus vandens. Micelinio vandens paslaptis – tai jame esančios nano dalelės, kurios pritraukia nešvarumus, tačiau neišdžiovina odos. Ši odos priežiūros priemonė išpopuliarėjo žaibiškai, mat tinka visiems odos tipams – riebiai, sausai bei mišriai odai. Micelinio vandens populiarumą paskatino ir tai, kad toks vanduo gali būti naudojamas ir kaip veido prausiklis, ir kaip makiažo valiklis. Taip pat šią priemonę galima naudoti prieš atliekant makiažą, kad pagerinti veido sukibimą su dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis, bei atgaivinti bei pamaitinti veido odą, kad sumažinti riebalų išsiskyrimą. Micelinis vanduo gali padėti Jūsų makiažui atlaikyti visą dieną, tuo pačiu odą apsaugoti nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Dermatologai šią priemonę rekomenduoja žmonėms, turintiems jautrią odą, nes ši priemonė – labai švelni ir tausojanti. Kokybiškas micelinis vanduo ne tik nuvalo odą, bet ir drėkina, suteikia nepaprastą švaros pojūtį. Odos priežiūros specialistai taip pat pabrėžia, kad micelinis vanduo, nepaisant savo universalumo, nesugeba pašalinti vandeniui atsparios ar itin ilgai išliekančios kosmetikos, tad naudojančioms tokias grožio priemones moterims rekomenduojama papildomai naudoti makiažo valiklį. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje atrasite tokius žinomus prekės ženklus kaip BEAUTE MEDITERRANEA, LAINO, EVELINE ir daugybę kitų. Savo klientams nuolat siūlome geriausios kokybės prekes – geriausia kaina.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės geriausių micelinio vandens priemonių – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Micelinio vandens internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu kokybiško micelinio vandens norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų miceliniui vandeniui dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Odos priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.