Micelinis vanduo

filtrai

Micelinis vanduo gaminamas iš labai mažų aliejaus molekulių ir itin švaraus vandens. Micelinio vandens paslaptis – tai jame esančios nano dalelės, kurios pritraukia nešvarumus, tačiau neišdžiovina odos. Ši odos priežiūros priemonė išpopuliarėjo žaibiškai, mat tinka visiems odos tipams – riebiai, sausai bei mišriai. Micelinio vandens populiarumą paskatino ir tai, kad toks vanduo gali būti naudojamas ir kaip veido prausiklis, ir kaip makiažo valiklis.

Dermatologai šią priemonę rekomenduoja žmonėms, turintiems jautrią odą, nes ši priemonė – labai švelni ir tausojanti. Kokybiškas micelinis vanduo ne tik nuvalo odą, bet ir drėkina, suteikia nepaprastą švaros pojūtį. Odos priežiūros specialistai taip pat pabrėžia, kad micelinis vanduo, nepaisant savo universalumo, nesugeba pašalinti vandeniui atsparios ar itin ilgai išliekančios kosmetikos, tad naudojančioms tokias grožio priemones moterims rekomenduojama papildomai naudoti makiažo valiklį.

Internetu micelinį vandenį (tokių gamintojų kaip BEAUTE MEDITERRANEA, LAINO ir kitų) galite įsigyti mūsų parduotuvėje – savo klientams nuolat siūlome geriausias prekes už prieinamą kainą. Jei tokių prekių dairysitės prie specialių pasiūlymų, jų galite rasti pigiau.