Naktiniai kremai veidui

filtrai

Naktis – tai metas, kuomet kūnas bei veido oda atsistato, atgauna gyvybinę energiją ir grožį. Naktiniai kremai – tai veido priežiūros priemonė, kurios sudėtyje dominuoja naudingos medžiagos. Tai priemonė, skirta pamaitinti veido odą ir padėti jai atsigauti. Todėl moterims ir naktinį kremą naudojantiems vyrams ši priemonė tokia pat svarbi, kaip ir kasdienės septynios-aštuonios valandos grožio miego.

Naktiniai kremai nuo dieninių skiriasi. Dėl turtingesnės elementų sudėties jie lėčiau įsigeria, tokie kremai nėra skirti naudoti kartu su makiažu. Geriausiuose naktiniuose kremuose gausu senėjimą stabdančių komponentų, kurie veikia labai gerai. Renkantis geriausią naktinį kremą, svarbu atsižvelgti į savo odos tipą –  riebiai, sausai ar mišriai odai jis skirtas.

Įvairūs prekės ženklai siūlo skirtingą poveikį – DERMA TREATMENTS naktinis kremas aprūpins odą deguonimi, CLAIRINS suteiks papildomų mineralų, o LANCOME kovos su raukšlėmis visas 24 valandas. PARFUM EXPRESS galite išsirinkti kokybiškų naktinių kremų patrauklia kaina.