NINA RICCI

filtrai

1932 metais, kartu su savo sūnumi Robertu, Nina Ricci Paryžiuje atidarė savo vardu pavadintus mados namus. Išskirtinis Ricci drabužių bruožas buvo jų unikalumas – garsi dizainerė savo darbuose visada siekė kiek įmanoma geriau perteikti klientų asmenybinius bruožus. 1946 metais pasaulis išvydo pirmuosius NINA RICCI kvepalus, kurių atsiradimui dizainerę įkvėpė jos mylimas sūnus.

Mados namai Nina Ricci buvo įkurti 1932 m. Tik sūnaus ryžtas, atkaklumas ir paskatinimas įkvėpė Nina Ricci pasiryžti avantiūrai ir atidaryti aukštosios mados namus. Pirmieji drabužių pristatymai atnešė šeimyniniam duetui sėkmę. Tai, jog Nina Ricci puikiai žinojo savo klientų norus, išmanė, kaip atskleisti ir pabrėžti kiekvieno kliento individualumą, padėjo kompanijai pakilti į viršūnę ir atsidurti šalia kitų garsių prancūzų drabužių gamintojų. Pasaulinė šlovė Nina Ricci mados namus aplankė tuomet, kai buvo išleisti pirmieji kvepalai „Coeur-Joie“. Šiek tiek vėliau pristatyti kvepalai „L'air du Temps“ atnešė ne tik šlovę, bet ir finansinę sėkmę. Populiarumas šių stebuklingų kvepalų, kuriuos, kaip pasakojama, dizainerės sūnus sukūrė mylimajai, nemažėja ir iki šių dienų. Jie iš tiesų dvelkia tų laikų dvasia, kai du menininkai kūrė šedevrus: dizainerė Nina Ricci, turinti nepriekaištingą skonį, ir jos sūnus, aistringai mylintis gyvenimą.

NINA RICCI kvepalai, kuriuos už priimtiną kainą galima įsigyti internetu, yra tobulas tiek moterų, tiek vyrų elegancijos akcentas. Jausmingų, romantiškų, žavingų, kerinčių ir gundančių aromatų NINA RICCI parfumerija puikia tinka ir save, ir kitus mylintiems žmonėms. NINA RICCI kvepalai – pats tiesiausias kelias į nepakartojamų kvapų ir neišdildomų įspūdžių pasaulį.