PACO RABANNE

filtrai

Prancūziški mados namai PACO RABANNE įsteigti 1966 metais. Šių namų įkūrėjas Francisco „Paco“ Rabaneda Cuervo turėjo palikti gimtąją Ispaniją dėl joje siautusio pilietinio karo ir persikelti į Prancūziją. Savo karjerą Francisco pradėjo kurdamas juvelyrinius dirbinius, tačiau kiek vėliau drąsiai įžengė į drabužių mados sritį, o 1969 metais pristatė pirmuosius PACO RABANNE kvepalus, kurie labai greitai tapo didžiule sensacija parfumerijos rinkoje.

Tikrasis Paco Rabanne vardas yra Francisco Rabaneda-Cuervo. Jis gimė 1934 m. Ispanijoje, o kai jam buvo penkeri, kartu su mama persikėlė į Prancūziją. 1952 m. Paco Rabanne įstojo į Paryžiaus Nacionalinę meno mokyklą ir pasirinko architekto specialybę. Tam, kad galėtų susimokėti už mokslus, jis pradėjo kurti aksesuarus Balencigos mados namams. Vėliau išplėtė savo veiklą ir kūrė rankines, papuošalus bei diržus net ir garsiems Dior, Givenchy, Yves Saint Laurent mados namams. 1966 m. Paco Rabanne pirmą kartą šokiravo susirinkusią publiką pristatydamas metalines sukneles. Tuo metu, kai pasipuošusios damos su perlų vėriniais bei garbūs jų palydovai laukė pasirodymo, ant podiumo įžengė juodaodės manekenės apsirengusios metalinėmis suknelėmis. Publika buvo ne tik nustebinta, bet ir šokiruota, nes iki tol nieko panašaus nebuvo. Ši kolekcija Paco Rabanne atnešė pripažinimą. 1967 m. Paryžiuje jis atidarė savo mados namus. Pirmuosius kvepalus pavadinimu „Calandre“ Paco Rabanne sukūrė dar 1969 m. Nepaisant sėkmingos karjeros, 1999/2000 m. aukštosios mados rudens-žiemos kolekcija buvo paskutinė. Ją vainikavo garsių kvepalų „Ultraviolet“ pristatymas. 2000 m. Paco Rabanne pranešė, kad visam laikui pasitraukia iš aukštosios mados.

PACO RABANNE kvepalai, kuriuos už priimtiną kainą galima įsigyti internetu, su kaupu patenkins tiek moterų, tiek vyrų estetinius poreikius. PACO RABANNE parfumerija pagarsėjo ypatingu gaivumu, galia ir dinamika spinduliuojančiais kvapais vyrams ir jausmingai prabangia elegancija tviskančias aromatais moterims.