filtrai

Šioje kategorijoje pristatome JUMS mūsų perkamiausias prekes.

Taip pat siūlome susipažinti su mūsų NAUJIENOMIS.

JUS taip pat gali sudominti mūsų TOP 10 moterims ir TOP 10 vyrams.

Kvepalai – kiekvienos moters individualumo išraiška, galinti apie ją pasakyti daugiau, nei tūkstantis žodžių. Tinkamai parinkti kvepalai atskleidžia moters asmenybę, jos požiūrį, nuotaiką, net slapčiausias mintis. Kvepalai – tai dalis moters ar vyro asmenybės, neverbalinė, paslėpta, tačiau daug ką pasakanti. Jis – rimtas šeimos vyras, verslo žmogus ar mačo. Ji – vilioklė, karjeristė ar beviltiška romantikė, tikinti meile iš pirmo žvilgsnio – visa tai galima pasakyti vien iš to, kokius kvepalus pasirenka vyras ar moteris.

Vyras – išdidus, savimi pasitikintis, viską galintis ir toks jausmingas. Nepaisant to, jam kažko trūksta… Išskirtinumas ir gebėjimas išsiskirti – šiais laikais taip trokštama ir neapsakomai reikšminga vertybė. Kvepalai paryškina Jūsų asmenybę, kuria nuotaiką, padeda išsiskirti. Kvepalai – tai Jūsų asmeninio stiliaus tęsinys, tik ne matomas, o užuodžiamas. Kiekvienas nori būti kitoks, turėti savitą ir lygių neturinti skonio bei stiliaus pojūti. Tai padaryti visai nesunku, kai žinai, kas yra svarbiausia stiliaus detalė. Tai geras ir ryžtingas kvepalų aromatas. Toks, kuris priverčia veikti, jis suteikia energijos ir padaro Tave nepriklausomu. Nesvarbu, tai žiema, vasara ar ruduo, o gal netgi pavasaris. Tai naktis, o gal žvalus rytas. Kvepalai vyrams – kiekvieną gyvenimo akimirką pavers įsimintina. Kvepalai vyrams, kaip ir moterims, yra svarbus stiliaus elementas, galintis reikšmingai papildyti asmens įvaizdį. Moterys negalės Tau atsispirti, o vyrai pagarbiai nuleis galvą. PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galėsi rinktis iš originalių ir pačių populiariausių, kokybiškų kvepalų vyrams. Gaiva, energija, aitra, karštis ar didingoji aistra – viskas sukasi šiuose vardiniuose aromatuose. Nėra kvepalų tinkančių visiems ir visur – kiekvienam reikia atrasti savo kvapą.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių kvepalų vyrams – čia pamatysite dešimtis pačių geriausių (HUGO BOSS, CAROLINA HERRERA, CALVIN KLEIN, BVLGARI, TRUSSARDI) prekės ženklų kvapų. Kokybiškų kvepalų internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą, aromatą (gėlių, vaisių, rytietiški, medžio ir panašiai), paskirtį (vyrams, moterims, vaikams, unisex), tipą (EDT, EDP, PDT), kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu vardinių kokybiškų kvepalų vyrams norite įsigyti pigiau. Taip pat, originalius kvepalus čia galėsite įsigyti su akcija.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų kvepalams dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius kvepalus moterims ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Kvepalai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.