Plaukų priežiūros priemonės

filtrai
CHI Infra -30%
CHI Infra Šampūnas 946 ml
28,00 Eur
40,00 Eur

Plaukų priežiūra – daugeliui rutina virtęs kiekvienos dienos ritualas. Sveiki, blizgantys, švelnūs ir kvepiantys plaukai – viena svarbiausių mūsų įvaizdžio dalių. Nuo to priklauso ir mūsų savijauta, ir nuotaika. Kaip ir bet kuriai kūno daliai, galvos plaukams reikia nuolatinės priežiūros. Plaukų priežiūrai skirtų priemonių yra pačių įvairiausių.

PARFUM EXPRESS prekės yra suskirstytos į kategorijas. Plaukų plovimui skirtos priemonės – tai šampūnai, plaukų kaukės, kondicionieriai. Plaukų puoselėjimui – aliejus, serumai, apsauga nuo karščio, purškikliai, kremai. Šukuosenai – tai lakas, putos, želė, vaškas kremas ir kitos, tarkime, apimties suteikiančios priemonės. Jei Jūsų plaukams reikalinga ypatinga priežiūra, dairykitės natūralios, ekologiškos produkcijos riebiems ar sausiems, taip pat pažeistiems plaukams.

PARFUM EXPRESS rasite moterims ir vyrams skirtų plaukų priežiūros priemonių. Visų prekių galite patogiai ieškoti pagal prekės ženklą, paskirtį, kainą, čia pat peržiūrėti specialius pasiūlymus.  Plaukų priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.