PRADA

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

1913 metais broliai Mario ir Martino įkūrė odos gaminių, lagaminų ir krepšių parduotuvę taip pradedami legendinio prekės ženklo PRADA istoriją. Bėgant laikui PRADA namų asortimentą papildė išskirtinio dizaino drabužiai, avalynė, įvairiausi aukščiausios kokybės aksesuarai ir nepakartojamų aromatų kvepalai. Į parfumerijos rinką PRADA namai įžengė 2003 metais, kuriais pasaulis išvydo pirmuosius šių namų kvepalus. Šiandien PRADA parfumerija yra puikiai žinoma ir aukštai vertinama tik moterų, tiek vyrų.

Italų mados namus PRADA 1913 m. įkūrė Mario Prada, kurių pavadinimas iš pradžių buvo „Fratelli Prada“ („Broliai Prada“), o pagrindinė kompanijos veikla - aksesuarų gamyba iš odos. Mados namai Prada išgarsėjo tuomet, kai 1978 m. kompaniją paveldėjo įkūrėjo Mario Prada anūkė Miucchia Prada. Ji išplėtė gamybą ir 1985 m. pradėjo gaminti aksesuarus iš nailono, kurie tapo ypatingai populiarūs Europoje, o maža juoda rankinė buvo pripažinta bestseleriu mados pasaulyje. Po ketverių metų Miucchia Prada sukūrė rudens-žiemos drabužių kolekciją, išsiskiriančią paprastumu, elegancija ir patogumu. Ši kolekcija atkreipė kritikų dėmesį, o kolekcijos drabužių modeliai buvo išgraibstyti akimirksniu. 1992 m. mados namai Prada pristatė kolekciją pavadinimu „Miu Miu“, skirtą jaunoms merginoms. Laiku bėgant Miucchia Prada įkurė kompaniją „Prada Group“, kuriai priklausė skirtingi prekės ženklai: „Fendi“, „Helmut Lang“, „Jil Sander“ ir „Azzedine Alaia“, tačiau šiandien nuosavybės teisės į šiuos prekės ženklus yra parduotos kitiems mados namams. Pirmieji prekės ženklo „Prada“ kvepalai buvo pristatyti 2000 m. Jų tiražas buvo nedidelis ir juos galima buvo įsigyti tik Prada butikuose. Tik nuo 2004 m. pasirodžiusius kvepalus „Prada“ galima surasti ir kitose prestižinėse parduotuvėse

PRADA kvepalai, kuriuos už priimtiną kainą galima įsigyti internetu, yra tobula dovana tiek pačiam sau, tiek šeimos nariui ar širdies draugei ar draugui. Nežabota laisve, sėkme, optimizmu ir veržlumu spinduliuojanti PRADA parfumerija yra neatskiriamas šiuolaikinės elegancijos palydovas.