Priemonės po skutimosi

filtrai

Gerai žinome, kad po skutimosi oda dažniausiai būna sudirgusi, paraudusi ir jautri. Norite to išvengi? Rinkitės tik geriausias, kiekvienam odos tipui pritaikytas (mišriai, riebiai, sausai) ir atidžiai atrinktas, odos priežiūros priemones veidui. Priemonės po skutimosi – viena seniausių odos priežiūros priemonių vyrams. Istoriškai ji buvo naudojama norint užkirsti kelią infekcijoms ir užkrėtimams, kurie atsiranda po smulkių įpjovimų skutantis. Kosmetikos pramonė per amžius gerokai pažengė: dabar kokybiškos priemonės po skutimosi ne tik dezinfekuoja, bet ir suminkština odą, nuramina po skutimosi atsiradusį odos sudirgimą ir raudonį. Pamirškite apie nemalonius odos pojūčius. Sudrėkinkite, nuraminkite, suminkštinkite ir atgaivinkite skutimosi procedūrų sudirgintą odą. Puoselėkite ir rūpinkitės savo oda, suteikite jai dar nepatirtą malonumo proveržį – tai yra būtent tai, ko jai labiausiai reikia. Priemonės po skutimosi gali būti suskirstytos į dvi kategorijas: balzamai ir skutimosi geliai ar tonikai. Balzamai paprastai būna šiek tiek sodresnės struktūros, padeda palengvinti sudirgimą ir yra nepakeičiami esant sausam ar šaltam orui. O skystos konsistencijos skutimosi geliai ir tonikai yra skirti dezinfekuoti, sutraukti poras, suteikti odai antibakterinę apsaugą. Džiaukitės švelnia ir švytinčia oda, kurią galite turėti, jeigu naudosite PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje siūlomas populiariąsias DAVID BECKHAM, HUGO BOSS, L'OREAL, PACO RABANNE ar ROBERTO CAVALLI priemones po skutimosi.

 PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės geriausių priemonių po skutimosi – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Kokybiškų priemonių po skutimosi internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu kokybiškų priemonių po skutimosi norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų priemonėms po skutimosi dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Odos priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.