Priemonės po skutimosi

filtrai

Priemonės po skutimosi – viena seniausių odos priežiūros priemonių vyrams. Istoriškai ji buvo naudojama norint užkirsti kelią infekcijoms ir užkrėtimams, kurie atsiranda po smulkių įpjovimų skutantis. Kosmetikos pramonė per amžius gerokai pažengė: dabar kokybiškos priemonės po skutimosi ne tik dezinfekuoja, bet ir suminkština odą, nuramina po skutimosi atsiradusį odos sudirgimą ir raudonį.

Priemonės po skutimosi yra dviejų kategorijų: balzamai ir skutimosi geliai ar tonikai. Balzamai paprastai būna šiek tiek sodresnės struktūros, padeda palengvinti sudirgimą ir yra nepakeičiami esant sausam ar šaltam orui. O skystos konsistencijos skutimosi geliai ir tonikai yra skirti dezinfekuoti, sutraukti poras, suteikti odai antibakterinę apsaugą. Priemones po skutimosi reikėtų rinktis pagal odos tipą (mišri, sausa ar riebi).

Geriausias priemones (rasite tokių gamintojų kaip DAVID BECKHAM, HUGO BOSS, L'OREAL, PACO RABANNE ar ROBERTO CAVALLI ir kitų) po skutimosi galite įsigyti internetu PARFUM EXPRESS pigiau – tai kokybė už patrauklią kainą.