Pudra veidui

filtrai

Visos moterys svajoja apie lygią, nepriekaištingos spalvos veido odą, tačiau gamtos duotas grožis ne visada būna tobulas. Veido odoje pirmiausia atsispindi ir aplinkos poveikis –

paraudimai, atsirandantys nuo vėjo ar šalčio, bėrimai ir netolygus įdegis. Visas šias problemas gali lengvai išspręsti pudra.

Kokybiška pudra akimirksniu sulygina veido odą, paslepia problemines vietas – raukšleles, spuogus, suvienodina skirtingų veido dalių spalvą. Renkantis tinkamiausią pudrą, pirmiausia reikėtų atsižvelgti į savo odos tipą. Mišriai, sausai ir riebiai odai geriausiai tiks skirtingos sudėties priemonės. Jei Jūsų oda itin jautri ar alergiška, tarp PARFUM EXPRESS siūlomų priemonių yra ir alergijos nesukeliančių priemonių.

PARFUM EXPRESS siūlome platų pasirinkimą kokybiškų vardinių veido pudrų, tarp kurių tikrai atrasite sau geriausią ir tinkamiausią produktą. PARFUM EXPRESS rasite garsiausių prekės ženklų veido pudrų – galite rinktis tokių gamintojų kaip BOURJOIS, L'OREAL, MAXFACTOR ir kitų produktus. Ieškoti sau tinkamiausios galite pagal pavadinimą ir kainą. Jei domina prekės geresne kaina ar ieškote prekės, kuriai taikoma akcija, jas rasti galite specialių pasiūlymų skiltyje.