Purškiklis

filtrai

Gerai atrodantys plaukai – ne vien sveiko gyvenimo būdo, bet ir kasdienės jų priežiūros rezultatas. Plaukų puoselėjimui žinomiausi gamintojai yra sukūrę daugybę produktų. Visa tai skirta tam, kad turėtumėte tobulus plaukus. Plaukų purškikliai – viena iš plaukų priežiūros priemonių.

Vieni purškikliai yra skirti moterų ir vyrų plaukų modeliavimui, kiti, pavyzdžiui, spartina plaukų džiovinimą. Dar kiti – skirti plaukų termoapsaugai. Yra kokybiškų plaukų purškiklių sausiems, dažytiems plaukams. Taip pat – purškiklių su keratinu, suteikiančių žvilgesnio ir panašiai. PARFUM EXPRESS rasite priemonių, skirtų normaliems, sausiems, riebiems, skilinėjantiems plaukams.

PARFUM EXPRESS turite galimybę rinktis iš žinomiausių plaukų priežiūros priemonių gamintojų – BABARIA, CHI, KERASTASE, MATRIX, REVLON produkcijos. PARFUM EXPRESS galite išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį gerą ir kokybišką plaukų purškiklį. Jei ieškote prekių pigiau, galite peržiūrėti specialius pasiūlymus – čia rasite prekių, kurioms taikoma akcija.