S.T.DUPONT

filtrai

S.T. DUPONT – tai prabangos prekių bendrovė, įkurta Prancūzijoje 1872 metais. Tai padarė Simon Tissot-Dupont. Iš čia – ir dvi papildomos raidės „S.T.“. S.T. DUPONT savo veiklos pradžioje pardavinėjo odines pinigines ir kelioninius lagaminus. S.T. DUPONT per trumpą laiką tapo bagažo ir kelioninių lagaminų sinonimu. Bendrovė plėtėsi, ilgainiui ėmė siūlyti prabangius rašiklius, pagamintus iš sidabro, vėliau sekė klasikinės prabangos prekės: laikrodžiai, kitos odos prekės, sąsagos. Visa tai gaminama iki šių dienų.

Kvepalai – tai dar viena prabangių prekių linijos, kurią siūlo S.T. DUPONT atšaka. Pirmuosius kvepalus S.T. DIUPONT rinkai pasiūlė 1998 metais, o S.T. DUPONT siūlo net 44 kvapus. S.T. DUPONT kvepalai sukurti ir pagaminti bendradarbiaujant su žymiausiais pasaulio parfumeriais.

Šio prekės ženklo stebina originalumu, elegancija. Kvepalai, žinoma, pratęsia prekės ženklo diktuojamą prabangos aurą. Elegantiški ir klasikiniai aromatai moterims ir vyrams idealiai tiks tiems, kurie dalykiški, valdingi. S.T. DUPONT kvepalai moterims ir vyrams PARFUM EXPRESS prieinami gera kaina kiekvienam.