Serumai plaukams

filtrai

Jei norite turėti sveikus plaukus ir jais džiaugtis, vien muilo, šampūno, kondicionieriaus ar kaukės – neužtenka. Taigi, greta kitų plaukų priežiūros priemonių, skirtų tiek vyrams, tiek moterims, galima naudoti ir plaukų serumą. Daugelis įsivaizduoja, kad tai nebūtina plaukų priežiūros priemonė, tačiau būtent serumai plaukams, kuriuose gausu vitaminų, mineralinių, įvairiausių aliejų ir maistingųjų medžiagų ar netgi šilko, padeda išlaikyti sveikus, švelnius, lyg iš salono, ir, svarbiausia, gerai atrodančius plaukus. Pavyzdžiui, jei turite problemiškus plaukus, rasite daugybę serumų, kurie Jums padės. Tai – ir plaukų struktūrą atkuriantys serumai, taip pat serumai pažeistiems plaukams. PARFUM EXPRESS pamatysite daugybę drėkinamų, didinančių plauko skersmenį ir kitų serumų. Geras ir kokybiškas serumas plaukams – puiki sausų, dažytų, išsausėjusių ar chemiškai pažeistų plaukų priežiūros priemonė, jei norite turėti švelnius, nepažeistus ir žvilgančius plaukus. Taip pat serumai plaukams geba atlikti ir apsauginę funkciją. Jie ne tik suteikia plaukams žvilgesio ir gyvybingumo, bet ir sukuria apsauginį sluoksnį, kuris saugo nuo karščio, šalčio, saulės spindulių ir kenksmingų aplinkos medžiagų. Žinokite, kad serumu geriausiai tepti plaukų galiukus, nes kitaip jis gali apsunkinti plaukus. PARFUM EXPRESS rasite tokių garsių gamintojų plaukų serumų kaip ALTERNA, BEAUTE MEDITERRANEA, BYPHASSE, CHI, GOLDWELL, L'OREAL, BIOSILK ir kitų produkcijos.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės geriausių serumų plaukams – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Kokybiškų serumų plaukams internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu kokybiškų serumų plaukams norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų plaukams skirtiems serumams dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims, vaikams ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Plaukų priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.