Serumai plaukams

filtrai

Jei norite turėti sveikus plaukus ir jais džiaugtis, vien muilo ar šampūno – neužtenka. Taigi greta kitų plaukų priežiūros priemonių galima naudoti ir plaukų serumą. Daugelis įsivaizduoja, kad tai nebūtina plaukų priežiūros priemonė, tačiau būtent serumai, kuriuose gausu vitaminų ir maistingųjų medžiagų, padeda išlaikyti sveikus ir gerai atrodančius plaukus.

Jei turite problemiškus plaukus, rasite daugybę serumų, kurie Jums padės. Tai – ir plaukų struktūrą atkuriantys serumai, taip pat serumai pažeistiems plaukams. PARFUM EXPRESS pamatysite daugybę drėkinamų, didinančių plauko skersmenį ir kitų serumų. Geras ir kokybiškas serumas plaukams – puiki jų priežiūros priemonė, jei norite turėti švelnius, žvilgančius plaukus. Žinokite, kad serumu geriausiai tepti plaukų galiukus, nes kitaip jis gali apsunkinti plaukus.

PARFUM EXPRESS galite rinktis gamintojų ALTERNA, BEAUTE MEDITERRANEA, BYPHASSE, CHI, GOLDWELL, L'OREAL ir kitų produkciją. Jei ieškote kokybiškų populiarių gamintojų prekių pigiau, pasižvalgykite skiltyje „Specialūs pasiūlymai“ – čia nuolat skelbiamos akcijos.