STENDERS

filtrai

STENDERS – šiaurietiškos gamtos įkvėptas prekinis ženklas. STENDERS yra ganėtinai jaunas prekinis ženklas, kuris buvo įkurtas 2001 metais. Jo įkūrėjai buvo Janis Berzins ir Zane Dreimane, kurie atvėrė pirmosios savo namų gamybos muilų parduotuvės duris. Gamindami savuosius produktus, įkūrėjai rėmėsi ilgametėmis, Latvijoje nusistovėjusiomis, tradicijomis. Pagrindinis STENDERS tikslas buvo ir vis dar yra natūralumas, kuris buvo kuriamas natūralių augalų, gamtoje esančių aliejų ir žolelių pagrindu. STENDERS įkūrimas buvo paremtas įžymiojo Gotthard Friedrich Stender gyvenimu, kuris studijavo gamtoje esančius fenomenus bei jautė padėką pasauliui. Šių dienų STENDERS prekinio ženklo misija yra tokia, kad kiekvienas pirkėjas sulauktų neeilinio dėmesio ir patirtų dar niekada nepatirtą apsipirkinėjimo dvasią. Kokybiškas STENDERS prekinis ženklas skelbiasi, kad įkvėps ir iš tiesų pakeis Jūsų kasdienius maudynių ritualus ir juos pavers ypatingais.

Kokybiški STENDERS produktai pasižymi natūralumu, šviežumu ir taip trokštamu tikrumu. Tai iš natūralių produktų sukurtos nekenksmingos ir gamtos nežalojančios priemonės. Tai šių dienų moterims, vyrams ir vaikams sukurti produktai. STENDERS – tai priartėjimas prie gamtos, prisilietimas prie tikrųjų vertybių ir mūsų protėvių garbinamos gamtos. Nepraleiskime progos ir pasimėgaukime šia patirtimi drauge.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių STENDERS veido, kūno ir plaukų kosmetikos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams, moterims ir vaikams skirtų, kosmetikos priemonių (t.y. atstatomojo rankų šveitiklio, rankų losjono, kondicionieriaus, kūno sviesto, dušo želė ir kt.). Geriausias STENDERS kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu STENDERS kosmetikos priemonių norėsite įsigyti pigiau.Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios karščiausios“ kosmetikos naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių STENDERS kosmetikos priemonių Jums priimtina kaina. Labai geri kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.