filtrai

Dizaineris, režisierius, scenaristas ir filmų prodiuseris Thomas Carlyle Ford, geriau žinomas kaip TOM FORD, gimė 1961 metais Ostine. 1979 metais iš gimtojo miestelio TOM FORD persikraustė į Niujorką, kur ketino studijuoti meno istoriją, tačiau šis planas nepavyko. TOM FORD baigė architektūros studijas, kuriomis nebuvo labai sužavėtas. Didžiausią savo gyvenimo aistrą dizaineris atrado mados industrijoje, kai dirbo asistentu geriausiuose mados namuose, tokiuose kaip Chloe ir kt., o savo vardo TOM FORD prekės ženklą įkūrė 2006 metais. Tai ganėtinai jaunas, tačiau aukščiausius kokybės standartus išlaikantis vardas. TOM FORD prekės ženklas šiuo metu apima keturias kryptis: drabužių dizainą vyrams ir moterims, TOM FORD akinius ir grožio prekes. Taip pat TOM FORD mados namai yra glaudžiai siejami ir su išraiškinguoju parfumerijos pasauliu.

TOM FORD kvepalai – tai neeilinės ir visų širdis pavergiančios aromatų gijos. Pirmieji TOM FORD kvepalai moterims rinkoje pasirodė 2006 metais, kiek vėliau pasaulį išvydo TOM FORD kvepalai vyrams. Nuo to laiko TOM FORD prekės ženklas išleido keletą kvepalų linijų, juos pamėgo tiek garsenybės, tiek TOM FORD prekės ženklo gerbėjai visame pasaulyje. Tai visame pasaulyje pripažinimo susilaukę aromatai, kurie neabejotinai pavergs ir Tavo širdį.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių TOM FORD parfumerijos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams ir moterims skirtų, aromatų (t.y. VELVET ORCHID, NOIR, OUD WOOD, GREY VETIVER, WHITE PATCHOULI ir kt.) bei kosmetikos priemonių. Geriausius TOM FORD kvepalus ir kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu TOM FORD kvepalų norėsite įsigyti pigiau.Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios karščiausios“ kvepalų naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių TOM FORD kvepalų Jums priimtina kaina. Labai geri kvepalų ir parfumuotos kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.