TRUSSARDI

filtrai

TRUSSARDI – tai garsiųjų, išskirtine kokybe pasižyminčių, Italijos mados namų prekės ženklas, įkurtas daugiau nei prieš šimtmetį, dabar skaičiuoja jau 108 metus. Verslas prasidėjo nuo nedidelės pirštinių manufaktūros Bergamo mieste, kurį įkūrė Dante Trussardi. 1980 metais TRUSSARDI mados namai ženkliai praplėtė prekių asortimentą, pasiūlydami drabužių bei aksesuarų linijas vyrams ir moterims. Teatrališkais pristatymais garsėjantys TRUSSARDI mados namai ėmė rengti pirmuosius visuomenei atvirus madų šou. 1973 metais TRUSSARDI simboliu tapo kurtas. Šuo, kurio pagrindinės savybės – judrumas ir dinamiškumas, buvo pradėtas naudoti pristatant visus TRUSSARDI produktus, taip dar labiau pabrėždamas unikalų, kūrybingą, veržlų, aukščiausios kokybės standartus pateisinantį bei inovatyvų šių italų mados namų stilių.

Pirmieji TRUSSARDI kvepalai buvo sukurti 1980 metais ir nedelsiant pristatyti, kaip išskirtinumo, sodrumo ir stiprumo bei aukščiausios kokybės simbolis. 1983 metais TRUSSARDI kuriamų kvepalų vyrams ir moterims asortimentas pasipildė dar keliais aromatais ir pasaulyje tapo dar vienu kokybiškų bei neapsakomai prabangių kvepalų ambasadoriumi. TRUSSARDI kvepalai – gali būti apibūdinami, kaip elegantiški, sofistiški, kokybiški ir išskirtiniai. Juk juos kurti kviesti patys garsiausi ir garsiausi pasaulio parfumeriai. TRUSSARDI mados namų kvepalai atiduoda savo duoklę selektyviom grožiui. Tai aromatai išskirtinėms asmenybės, stiprioms, norinčioms išsiskirti ir sužibėti visuomenėje.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės originalių TRUSSARDI parfumerijos produktų. Čia pamatysite dešimtis pačių populiariausių, vyrams ir moterims skirtų, aromatų (t.y. MY SCENT, DONNA, DELICATE ROSE, UOMO, BLACK EXTREME, MY LAND ir kt.) bei kosmetikos priemonių. Geriausius TRUSSARDI kvepalus ir kosmetikos priemones internetu galėsite rikiuoti pagal kainą taip pat čia pat galėsite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu TRUSSARDI kvepalų norėsite įsigyti pigiau. Taip pat PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje pateikiamos pačios „karščiausios“ kvepalų naujienos, kurias turėsite galimybę įsigyti patys pirmieji.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje dažnai taikomos akcijos, todėl neabejojame, kad rasite savo mėgstamiausių TRUSSARDI mados namų kvepalų Jums priimtina kaina. Labai geri kvepalų ir parfumuotos kosmetikos produktai internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.