Veido prausikliai

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Įvairių tipų veido odai skirti prausikliai – viena reikalingiausių kasdienės higienos priemonių. Veido prausikliai – ne tik moterims, bet ir vyrams būtina odos priežiūros priemonė. Išsirinktą kokybišką veido prausiklį dermatologai rekomenduoja naudoti kasdien: tokia rutina padės pašalinti purvą, atlaisvinti užsikimšusias poras, veidui suteiks gaivos pojūtį. Renkantis tinkamiausią veido prausiklį svarbu atsižvelgti į savo odos tipą. Riebiai, sausai ir mišriai odai veido prausiklių sudėtis pritaikoma atskirai. Panaudoję veido prausiklį, odą atsargiai nusausinkite rankšluosčiu, netrinkite. Kiekvieną dieną mes aliname savo veido odą ir neleidžiame jai atsikvėpti. Sustokime, nurimkime ir gerai pagalvokime. Kas puošia mus labiau, jeigu ne gaivi, žvaliai atrodanti ir gyvybinga veido oda. Rūpinkimės ja, venkime kenksmingo aplinkos poveikio ir greito kontakto su tiesioginiais saulės spinduliais, leiskite savo veido odai nurimti. Pašalinkite visos dienos sukauptus nešvarumus ir nuovargio žymes, o tai be jokių rūpesčių padaryti galėsite su veido prausiklių pagalba. PARFUM EXPRESS galite įsigyti įvairių ir labai gerai pasaulyje vertinamų veido odos prausiklių. Tokių prekės ženklų kaip LANCOME, CLARINS, BIOTHERM ar SHISEIDO prausikliai – aukštos kokybės prekės, kurios geriausiai padės Jums pasirūpinti veido oda.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės kokybiškų veido prausiklių – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekių ženklų. Geriausių veido prausiklių internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ar kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu vardinių veido prausiklių norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų veido prausimosi priemonėms dažnai taikomos akcijos, taigi prabangias priemones moterims ir vyrams galite įsigyti geromis kainomis ir daug pigiau. Veido odos priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.