Veido šveitikliai

filtrai
Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Veido šveitikliai (angl. scrubs) – nepakeičiama odos priežiūros priemonė, kurią reikėtų naudoti reguliariai, bent kartą į savaitę. Naudojant šveitiklius, pašalinami giliai odoje atsirandantys nešvarumai, negyvos odos ląstelės, porų užsikimšimai, pagerinama veido odos kraujotaka. Dėl to, oda atrodo sveikesnė ir švytinti. Šveitiklius rekomenduojama naudoti prieš makiažo padengimą, nes tai pašalina negyvas odos ląsteles ir padeda tolygiau padengti makiažą. Dėl šios priežasties, makiažas išlieka ilgiau ir atrodo nepriekaištingai. Svarbu rūpintis ir puoselėti savo veido ar kūno oda, ypatingai vasaros laikotarpiu, kada būtina pašalinti negyvas odos ląsteles, jeigu norite tolygaus ir neapsakomai žavingo įdegio. Kiekviena moteris nori jaustis nepriekaištingai, energingai ir patraukliai, tai padaryti nėra sunku, jeigu rūpinatės savo veido oda ir siekiate, kad ji atrodytų maksimaliai žvali ir atsinaujinusi. Naudojant kitas priemones – tonikus, prausiklius ir kaukes – odoje vis tiek lieka dalis nešvarumų, kuriuos galima pašalinti tik kokybiško veido šveitiklio pagalba. Dermatologai perspėja, kad veido šveitikliai – tai nekasdienė odos priežiūros priemonė ir rekomenduoja jį naudoti 2-3 kartus per savaitę. Priklausomai nuo odos tipo (sausai, riebiai ar mišriai odai) reikėtų pasirinkti geriausią šveitiklį, kuris nepažeistų jautrios odos struktūros. Internetu PARFUM EXPRESS siūlomi keli tipai šveitiklių patrauklia kaina. Iš žinomų prekės ženklų (pavyzdžiui, BABARIA, BIOMED, BLACK PEARL, BOTANIFIQUE, CLARINS ir kt.) tikrai išsirinksite sau tinkamiausią.

PARFUM EXPRESS internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės profesionalių veido šveitiklių – čia pamatysite dešimtis pačių įvairiausių prekės ženklų. Kokybiškų veido šveitiklių internetu galite ieškoti pagal prekės ženklą ir kainą. Čia pat galite peržiūrėti specialius pasiūlymus, jeigu veido odai skirtų prausiklių norite įsigyti pigiau. PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje tikrai rasite prekių priimtina kaina, o jei dairysitės produkcijos su ženklu „akcija“, jas įsigysite dar pigiau.

PARFUM EXPRESS elektroninėje parduotuvėje populiarių prekių ženklų veido šveitikliams dažnai taikomos akcijos, taigi prabangius produktus moterims ir vyrams galite įsigyti gera kaina. Odos priežiūros priemonės internetu – išeitis, jei žinote, ko norite ir Jums priimtiniau pirkti produktus per nuotolį. Jeigu gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ar kitur Lietuvoje, internetu užsakytas prekes Jums patogiu būdu pristatysime. Prekes galite atsiimti ir visose PARFUM EXPRESS parduotuvėse.