VERSACE

filtrai

VERSACE namų įkūrėjas Gianni Versace buvo vienas jauniausių, talentingiausių ir spalvingiausių mados dizainerių. Kurti drabužius Gianni Versace pradėjo dar ankstyvoje vaikystėje ir, būdamas vos devynerių, sukūrė pirmąją suknelę, besidarbuodamas savo motinos ateljė. Nepripažįstantis kompromisų, užsikrėtęs perfekcionizmu, VERSACE buvo įsitikinęs, kad menas ir mada turi būti sinonimai.

Po visą pasaulį sukrėtusio Gianni Versace nužudymo 1997 metais, jo sesuo Donatella ir brolis Santo perėmė jo verslą ir sėkmingai tęsė pradėtus darbus, garsindami VERSACE prekės ženklą pasaulyje. O VERSACE kvepalai rinkoje pirmą kartą pasirodė 1981 metais. Nuo pat to laiko, VERSACE siūlo vyrams bei moterims šio prekės ženklo diktuojamą gyvenimo būdą: natūralų, aukštos klasės stilių ir perfekcionizmą – nuo sporto iki aukštosios mados. VERSACE kvepalai moterims – moteriškumo, blizgesio ir raudonojo kilimo vertų vakarėlių derinys. Vyrams VERSACE kvepalai siūlo atskleisti savo charizmą, nebijoti būti jausmingais, aistringais ir stipriais.

Internetu pirkdami VERSACE kvepalus įsigysite šio prekės ženklo diktuojamą aurą. Ar gali būti kas geriau nei tokio stiliaus kvapas, įsigytas gera kaina?