VERSACE

filtrai
VERSACE Dylan Blue -38% Naujiena TOP!
VERSACE Dylan Blue Kvapusis vanduo (EDP) 100 ml
68,00 Eur
109,00 Eur
VERSACE Dylan Blue -36% TOP!
VERSACE Dylan Blue Dezodorantas 75 ml
18,00 Eur
28,00 Eur

VERSACE namų įkūrėjas Gianni Versace buvo vienas jauniausių, talentingiausių ir spalvingiausių mados dizainerių. Kurti drabužius Gianni Versace pradėjo dar ankstyvoje vaikystėje ir, būdamas vos devynerių, sukūrė pirmąją suknelę, besidarbuodamas savo motinos ateljė. Nepripažįstantis kompromisų, užsikrėtęs perfekcionizmu, VERSACE buvo įsitikinęs, kad menas ir mada turi būti sinonimai.

Gianni Versace gimė 1946 m. gruodžio 2 d. šiaurinėje Italijoje. 1964 - 1967 jis studijavo architektūrą, o būdamas 25-erių m. atvyko į Milaną. Čia pradėjo kurti drabužius teatro spektaklių herojams. 1978 m. G. VERSACE įkūrė savo mados namus 1979 m. buvo pristatyta pirmoji rūbų kolekcija vyrams. Gianni Versace tarsi meteoras prašvilpė mados padangėje. Jis sukrėtė smarkiai nuobodžiavusį Paryžiaus ir Milano mados pasaulį, sužavėjo Niujorką ir Londoną. Su Versace vardu siejamas Italijos „pret a porter“ atsiradimas. Spalvotais brangakmeniais išsiuvinėtų italo suknelių kirpimas sudavė smūgį teatrališkai Paryžiaus „Haute Couture“ madai. VERSACE vadinamas XX a. mados novatoriumi. Pietietiškas kraujas, sugebėjimas bendrauti ir atvirai kalbėti apie žmogiškas problemas traukia pasaulio galinguosius prie VERSACE. VERSACE stilius – jausmingas, romantiškas, subtiliai pabrėžiantis prabangą.

Po visą pasaulį sukrėtusio Gianni Versace nužudymo 1997 metais, jo sesuo Donatella ir brolis Santo perėmė jo verslą ir sėkmingai tęsė pradėtus darbus, garsindami VERSACE prekės ženklą pasaulyje. O VERSACE kvepalai rinkoje pirmą kartą pasirodė 1981 metais. Nuo pat to laiko, VERSACE siūlo vyrams bei moterims šio prekės ženklo diktuojamą gyvenimo būdą: natūralų, aukštos klasės stilių ir perfekcionizmą – nuo sporto iki aukštosios mados. VERSACE kvepalai moterims – moteriškumo, blizgesio ir raudonojo kilimo vertų vakarėlių derinys. Vyrams VERSACE kvepalai siūlo atskleisti savo charizmą, nebijoti būti jausmingais, aistringais ir stipriais.

Internetu pirkdami VERSACE kvepalus įsigysite šio prekės ženklo diktuojamą aurą. Ar gali būti kas geriau nei tokio stiliaus kvapas, įsigytas gera kaina?